Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Filtr
  7. chevron_right
  8. Filtr oleju

Filtr oleju

Efektywne filtry oleju

Filtr oleju to część zamienna, która znajduje się w silniku i odpowiada za efektywną filtrację oleju silnikowego w Państwa samochodzie. Wbrew pozorom ten element wyposażenia ma naprawdę bardzo duży wpływ na jakość pracy silnika oraz jego niezawodną eksploatację. W toku pracy silnika do znajdującego się w nim oleju nieustannie przedostaje się mnóstwo zanieczyszczeń – właśnie dlatego warto postawić na markowy produkt, który zapewni skuteczne oczyszczanie oleju. Aby zatroszczyć się o dobry stan techniczny całego podzespołu, warto pamiętać o tym, że wymiana tej części jest obowiązkowa przy każdej wymianie oleju silnikowego, a więc zazwyczaj po przejechaniu ok. piętnastu tysięcy kilometrów (czyli co najmniej raz w roku).

filtr olejowy


Pozostałe marki:

filtry oleju

Filtr olejowy od As Auto Części

Głównym zadaniem elementu filtrującego olej w samochodzie jest wychwycenie gromadzących się w nim zanieczyszczeń. To dzięki temu olej utrzymuje swoje charakterystyczne właściwości smarujące na wysokim poziomie. Filtr olejowy przekłada się na efektywną pracę pojazdu. W As Auto Części znajdą Państwo te elementy w atrakcyjnej i konkurencyjnej na rynku cenie. Gwarantujemy bezpieczne zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej – złożone u nas zamówienia realizujemy najczęściej w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia.

W asortymencie naszego sklepu motoryzacyjnego znajdą Państwo szeroki wybór filtrów dedykowanych do różnych podzespołów samochodowych, w tym filtry oleju. As Auto Części to profesjonalny i nowoczesny sklep motoryzacyjny, który na co dzień korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych. To one pozwalają niezawodnie dobrać części zamienne do Państwa samochodów, abyście byli w stu procentach usatysfakcjonowani ze zrobionych u nas zakupów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.