Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Filtr
  7. chevron_right
  8. Filtr powietrza

Filtr powietrza

Filtry powietrza

W As Auto Części znajdą Państwo filtry powietrza i inne części zamienne do poszczególnych podzespołów Państwa auta. Nasz nowoczesny sklep motoryzacyjny na co dzień korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – to one pozwalają naszym pracownikom dobierać części zamienne, które spełnią Państwa oczekiwania. Chcemy, aby byli Państwo usatysfakcjonowani ze zrobionych u nas zakupów – to nasz priorytet. Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu znamy się na tym, co robimy. Oferujemy szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę zamówionych u nas towarów i możliwość odbioru osobistego w dwóch punktach – Piastowie i Milanówku.

filtr powietrza


Pozostałe marki:

filtry powietrza

Filtry powietrza w atrakcyjnej cenie

Filtr powietrza znajduje się w układzie dolotowym silnika. To specjalistyczna i niepozorna część, która jest odpowiedzialna za skuteczną filtrację oleju silnikowego w samochodzie. Oczyszcza zanieczyszczenia w postaci piasku, kurzu, a nawet owadów! Przekłada się to na jakość pracy silnika – im lepszy filtr, tym bardziej efektywna eksploatacja pojazdu. Zatkany element czyszczący wpływa bardzo niekorzystnie na osiągi silnika w samochodzie. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zaleca się go wymieniać zazwyczaj po przejechaniu dwudziestu tysięcy kilometrów. W przypadku eksploatacji samochodu w środowisku podatnym na zanieczyszczenia, może okazać się konieczna częstsza wymiana.

W As Auto Części znajdą Państwo filtry powietrza w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy wyłącznie produkty najlepszej jakości, które są bardzo solidne i trwałe. Zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej są wygodne dzięki komfortowej wyszukiwarce, a także w pełni bezpieczne. Zamówienia realizujemy możliwie najszybciej i wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia przez Państwo zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.