Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Filtr
  7. chevron_right
  8. Filtr paliwa

Filtr paliwa

Filtry paliwowe

Utrzymanie dobrego stanu technicznego auta skutkuje jego efektywną i długą eksploatacją. W związku z tym warto zadbać o poszczególne części dedykowane do układów (hamulcowego, kierowniczego, napędowego, elektrycznego…), które znajdą Państwo w ofercie As Auto Części. Pomożemy Państwu zatroszczyć się o idealny stan pojazdu – jesteśmy profesjonalnym i nowoczesnym sklepem motoryzacyjnym z dziewięcioletnim stażem. Na co dzień korzystamy z najnowszych rozwiązań informatycznych oraz technologicznych, bo tylko takie umożliwiają osiągnięcie pożądanych rezultatów. Już od dziewięciu lat dobieramy dla Państwa części zamienne – w naszej ofercie znajdują się m.in. filtry paliwowe i inne. Stawiamy na najskuteczniejsze rozwiązania, szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów.

filtr paliwowy


Pozostałe marki:

filtry paliwa

Filtr paliwa – skuteczna praca pojazdu

Gwarantujemy Państwu bezpieczne zakupy przez internet. Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe i wysyłamy kurierem w ciągu doby od momentu złożenia przez Państwa zamówienia. Aby zapewnić ekspresową dostawę, współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988. Można do nas telefonować od poniedziałku do piątku od ósmej rano do siedemnastej.

Filtr paliwa skutecznie oczyszcza z cząstek stałych paliwo, które dochodzi do silnika. Zanieczyszczenia różnego typu mogą przedostać się do silnika podczas produkcji, transportu lub magazynowania. Znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia (cząstki stałe, woda) przedostają się do paliwa poprzez odpowietrznik zbiornika. Poza tym ten element oddziela wodę w postaci ciekłej od tej w postaci skroplonej i skutecznie filtruje osady zbierające się stopniowo na dnie zbiornika. Ponieważ przedostanie się zanieczyszczeń do układu wtrysku paliwa może spowodować groźne usterki całego układu, konieczny jest filtr, który zabezpieczy zarówno poszczególne części samochodowe, jak i układ zasilania oraz wtryskowy przed uszkodzeniami i korozją.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.