Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Filtr
  7. chevron_right
  8. Filtr powietrza kabinowy

Filtr powietrza kabinowy

Kabinowe filtry powietrza

Jeśli interesują Państwa filtry kabinowe do samochodu, As Auto Części poleca się do usług! Jesteśmy profesjonalnym sklepem motoryzacyjnym i już od dziewięciu lat wybieramy dla Państwa najlepsze rozwiązania technologiczne, dobierając części samochodowe najlepszej jakości. Gwarantujemy doskonały stan techniczny dostępnych w naszym asortymencie podzespołów zamiennych do samochodów wielu marek, a także bogatą ofertę, bezpieczne zakupy i szybką realizację zamówień. Naszym atutem jest wygodna wyszukiwarka, która pomoże znaleźć produkty do konkretnego modelu auta.

kabinowy filtr powietrza


Pozostałe marki:

filtry kabinowe

Filtry kabinowe z błyskawiczną wysyłką

Filtr kabinowy, zwany niekiedy filtrem pyłkowym, to element, który znajduje się w układzie nawiewu powietrza. Choć ten filtr nie stanowi części technicznej pojazdu, ma jednak bardzo duże znaczenie dla poprawy komfortu i samopoczucia kierowcy podczas jazdy. Filtr tego typu odpowiada bowiem za skuteczne oczyszczanie powietrza tłoczonego wentylacją do środka kabiny samochodu. W celu zapewnienia najlepszych efektów zaleca się go wymieniać przynajmniej dwa razy do roku.

W As Auto Części znajdą Państwo części zamienne do samochodów w bardzo korzystnych cenach. W naszym asortymencie znajdują się filtry samochodowe kompatybilne z poszczególnymi podzespołami, m.in. kabinowe filtry powietrza. Oferujemy Państwu produkty najlepszej jakości, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Złożone przez Państwa zamówienia za każdym razem realizujemy tak szybko, jak tylko jest możliwe, po czym wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozostają oni do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.