Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ wydechowy
  7. chevron_right
  8. Filtr sadzy / cząstek stałych

Filtr sadzy / cząstek stałych

Filtr cząstek stałych

As Auto Części to internetowy sklep motoryzacyjny, który oferuje szeroki wybór części zamiennych do samochodów wszystkich marek. W naszym asortymencie znajdują się elementy poszczególnych układów – hamulcowego, kierowniczego, napędowego czy silnika. Można u nas znaleźć filtr cząstek stałych, czujnik parkowania czy panewki korbowodowe. Aby wyszukiwanie było szybkie i wygodne, korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych opracowanych z myślą o naszych klientach. Na stronie dostępna jest praktyczna wyszukiwarka, która pozwala szybko dopasować pożądany element kompatybilny z konkretnym modelem auta.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wspomniane filtry cząstek stałych, które dedykowane są samochodom osobowym z silnikiem Diesla. Jest to dość proste urządzenie, które stanowi część układu wydechowego. Ten element jest zamontowany bezpośrednio za katalizatorem. Filtr znajduje się w specjalnej puszce, która standardowo wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wnętrze ceramicznego korpusu puszki z filtrem stanowią z kolei zagęszczone kanały, które są ustawione względem siebie równolegle i tworzą siatkę. Ponieważ kanały są zamknięte z jednej strony (na przemian ze strony dolotowej i wylotowej) spaliny muszą przebijać się przez ścianki kanałów wlotowych, aby przedostać się do wylotowych.


Pozostałe marki:

Filtr cząstek stałych

Filtry cząstek stałych – zastosowanie

Filtry cząstek stałych w samochodach osobowych spełniają dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze służą zatrzymywaniu cząstek stałych, które wydobywają się z silnika, a po drugie wypalają je wewnątrz filtra. Ten proces przedłuża trwałość elementu, a tym samym gwarantuje komfort i bezpieczeństwo jazdy. Przez brak wypalania mogą pojawić się problemy z pracą silnika i eksploatacją samochodu, dlatego regularnie trzeba kontrolować stan techniczny filtra.

W As Auto Części dążymy do tego, aby dostępne w naszym asortymencie części zamienne spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy, aby byli Państwo usatysfakcjonowani ze zrobionych u nas zakupów i jakości zamówionego towaru. Wszystkie elementy dostępne w ofercie dedykowane są do poszczególnych układów w samochodzie. Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w branży i doskonale znamy się na tym, co robimy, dlatego warto nam zaufać. Oferujemy Państwu to, co najlepsze – przede wszystkim szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionych u nas towarów. W razie pytań nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.