Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. Sterownik świecy żarowej

Sterownik świecy żarowej

Asczesci.pl – najtańsze sterowniki do świec żarowych i inne podobne akcesoria

Sterownik świecy żarowej, zwany inaczej przekaźnikiem, to jeden z detali, na pozór drobiazgów, które jednak w każdym aucie są niezbędne i bardzo istotne dla jego prawidłowego funkcjonowania. Ten element ma w samochodzie bardzo ważne zadanie. Odpowiada on za nagrzanie świec przed uruchomieniem silnika, a także po jego uruchomieniu – do momentu, aż ten się rozgrzeje. Moduł ten samodzielnie dostosowuje temperaturę i reguluje ją, uwzględniając przy tym, jak ciepły jest w danej chwili silnik oraz otaczające go powietrze.

W Twoim aucie wyraźnie coś jest nie tak? Widzisz, że działa ono zupełnie inaczej niż zwykle i zaczynasz podejrzewać awarię? A może pojazd sam Ci ją sygnalizuje, na przykład wyświetlając rozmaite kontrolki lub ulegając samoistnemu gaśnięciu? Takich sygnałów nie wolno lekceważyć – jak najszybciej powinieneś udać się do mechanika. Być może okaże się, że to właśnie sterownik świecy żarowej wymaga wymiany. Jeżeli tak – zachęcamy Cię, abyś nabył go właśnie w naszym sklepie internetowym.

Sterownik świecy żarowej

 


Pozostałe marki:

świeca żarowa

U nas najtaniej kupisz takie akcesoria jak na przykład sterownik świecy żarowej

Dlaczego warto robić zakupy związane z motoryzacją w sklepie Asczesci.pl? Mamy naprawdę szeroki asortyment, oferujemy produkty różnych marek, a także najwyższą jakość. Jeżeli zdecydujesz się nabyć u nas sterownik świecy żarowej, możesz być pewien, że otrzymany moduł będzie w pełni sprawny, bardzo trwały oraz idealnie dopasowany do właśnie takiego auta, jakie posiadasz. Z pewnością mogą to potwierdzić tysiące zadowolonych z kupionych u nas produktów klientów. Dlatego mamy nadzieję, że i Ty zechcesz do nich dołączyć!

W tym, czym się zajmujemy, jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Dlatego też starannie selekcjonujemy nasz asortyment i dbamy o to, by znalazły się w nim tylko takie artykuły, które sami bez żadnych wątpliwości zamontowalibyśmy w swoich autach. Oprócz tego troszczymy się również o najwyższą jakość obsługi. Jeśli zamówisz u nas sterownik świecy żarowej, możesz być pewien, że przyjdzie on do Ciebie najszybciej, jak to możliwe. Masz jakieś pytania? Nie jesteś pewien, na który produkt dokładnie się zdecydować? Chętnie Ci pomożemy! Zapraszamy do pisania do nas, dzwonienia oraz oczywiście – do składania zamówień!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.