Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Przelacznik / czujnik

Przełącznik / czujnik

Czujnik płynu chłodzącego

Aby zadbać o komfortową, bezawaryjną oraz bezpieczną jazdę samochodem, warto zatroszczyć się o poszczególne części zamienne auta. Szeroki wybór produktów w tej kategorii znajdą Państwo w ofercie profesjonalnego sklepu motoryzacyjnego As Auto Części. Proponujemy Państwu m.in. przełącznik układu chłodzenia, pokrywy osłony cieczy, zbiorniczki wyrównawcze płynu w układzie chłodzenia, śruby odpowietrznika, pompy wodne, adaptery, termostaty, płyny z dodatkiem czynnika chłodzącego przed zamarzaniem i wiele innych. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się narzędzia, dzięki którym możliwy jest profesjonalny montaż i utrzymanie poszczególnych części układu chłodzenia samochodu w dobrym stanie. W As Auto Części działamy w branży motoryzacyjnej już od dziewięciu lat i od tego czasu nieustannie korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – naszym priorytetem jest to, by zapewnić Państwu pełen zakres usług i sprzęt na najwyższym poziomie.

Czujnik płynu chłodzącego (tzw. termistor) to specjalistyczny wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, który znajduje się wśród wskaźników na desce rozdzielczej samochodu. Jego zadaniem jest kontrolowanie temperatury cieczy chłodzącej w układzie chłodzenia i przekazywanie pozyskanych danych do jednostki sterującej silnikiem - to on przekazuje kierowcy informacje, które zostały odczytane przez czujnik temperatury (umiejscowiony w układzie chłodzenia). W zależności od temperatury zmienia on swoją oporność. Właśnie poprzez zmianę rezystancji tego elementu zmieniają się też wskazania wskaźnika temperatury.

przełącznik układu chłodzenia


Pozostałe marki:

czujnik płynu chłodzącego

Profesjonalny przełącznik układu chłodzenia

W As Auto Części kupią Państwo przełącznik układu chłodzenia w atrakcyjnej, konkurencyjnej na rynku cenie. Zagwarantuje on skuteczną i efektywną pracę układu. W As Auto Części mogą być Państwo pewni jakości – oferujemy wyłącznie produkty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Złożone przez Państwa zamówienia realizujemy tak szybko, jak tylko jest możliwe, po czym wysyłamy w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozostają oni do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.