Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Wentylator

Wentylator

Wentylator chłodnicy

Wentylator chłodnicy to jedno z podstawowych urządzeń w samochodzie, a jednocześnie dość skomplikowany i wymagający element układu chłodzenia. Jego awarie bardzo często są przyczyną problemów z chłodzeniem silnika i jego przegrzewaniem, dlatego warto zadbać o to, by utrzymywać go w dobrym stanie technicznym. W sklepie motoryzacyjnym As Auto Części znajdą Państwo szeroki wybór części zamiennych w kategorii urządzeń tego typu. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wygodny system wyszukiwania części, konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych u nas towarów. Zamówienia realizujemy najczęściej w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu ich złożenia.

Wentylator chłodnicy pomaga w efektywnej wymianie ciepła w pojeździe, zwiększając prędkość przepływu powietrza przez chłodnicę. To urządzenie najczęściej zamontowane jest osiowo względem pojazdu (w efekcie powietrze przepływa zgodnie z osią wzdłużną ruchu samochodu). Na rynku występują wentylatory pchające i ciągnące – wybór poszczególnych typów przekłada się na sposób ich zamocowania. Ten pierwszy mocuje się przed chłodnicą (pomiędzy wlotem powietrza i chłodnicą). Przepycha on powietrze przez chłodnicę w kierunku silnika. Natomiast ten drugi typ umieszcza się za chłodnicą pomiędzy chłodnicą a silnikiem. „Ciągnie” on powietrze sprzed chłodnicy w kierunku silnika i jest zdecydowanie popularniejszy.

wentylator chłodnicy


Pozostałe marki:

wentylator chłodnicy

Wentylator chłodnicy od As Auto Części

W As Auto Części znajdą Państwo wentylator chłodnicy dopasowany do Państwa modelu samochodu. Wysoka jakość części oraz utrzymanie poszczególnych elementów układu chłodzącego w dobrym stanie technicznym poskutkują komfortową i bezpieczną jazdą. W As Auto Części gwarantujemy szybki system wyszukiwania i bezpieczne zakupy przez internet. Wszystkie zamówienia realizujemy błyskawicznie i wysyłamy kurierem w ciągu doby od momentu złożenia przez Państwa zamówienia (współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988. Można do nas telefonować od poniedziałku do piątku od ósmej rano do siedemnastej.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.