Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Chlodzenie powietrzem

Chłodzenie powietrzem

Skuteczny wentylator chłodnicy

Wentylator chłodnicy to jedno z najprostszych i najbardziej podstawowych urządzeń w aucie, a zarazem jeden z bardziej skomplikowanych elementów układu chłodzenia. Nie da się ukryć, że awarie tej części zamiennej są często przyczyną problemów z chłodzeniem silnika i jego przegrzewaniem. Ten element wyposażenia pojazdu pomaga w efektywnej wymianie ciepła, skutecznie zwiększając prędkość przepływu powietrza przez chłodnicę. Jest on przeważnie zamontowany osiowo względem pojazdu – w efekcie powietrze przepływa zgodnie z osią wzdłużną ruchu samochodu.

Aby wykluczyć problem z przegrzewaniem silnika, w As Auto Części proponujemy Państwu profesjonalne części do chłodzenia powietrzem. Silniki chłodzone w ten sposób są praktycznie nie do zagrzania, ponieważ przez cały czas oddają tyle samo ciepła do otoczenia, a ponadto w tym przypadku nie ma regulacji oddawania temperatury. Ma to ogromne znaczenie przy zimnym rozruchu silnika, skutkując rozwiązaniem problemów z zagrzewaniem najważniejszej części samochodu.

części do chłodzenia powietrzem


Pozostałe marki:

wentylator chłodnicy

Części do chłodzenia powietrzem w asortymencie As Auto Części

Silniki chłodzone w ten sposób są często stosowane w lotnictwie, ale nie tylko – to powietrzem chłodzone były starsze konstrukcje motoryzacyjne, ponieważ znacznie upraszczało to ich konstrukcję (poprzez brak pompy wodnej czy chłodnicy) i produkcję silnika (łatwiejsze było wykonanie bloku i głowicy), ograniczało też masę silnika.

W As Auto Części zadbają Państwo wentylator chłodnicy i inne elementy układu chłodzenia silnika, których zakup poskutkuje komfortową i bezpieczną jazdą oraz długą eksploatacją samochodu. Gwarantujemy wyłącznie najlepszej jakości produkty. Zamówienia realizujemy możliwie szybko i wysyłamy kurierem w ciągu doby od momentu złożenia przez Państwa zamówienia (aby zapewnić ekspresową dostawę, współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.