Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. System poziomowania / hydraulika zawieszenia

System poziomowania / hydraulika zawieszenia

Profesjonalne części i akcesoria samochodowe – sklep internetowy As części

Hydraulika zawieszenia składa się z wielu, współpracujących ze sobą części, których głównym zadaniem jest łączenie ze sobą nadwozia z kołami. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz wszystkie części, składające się na konstrukcję zawieszenia hydraulicznego, pneumatycznego oraz amortyzacji – stabilizatory, drążki, wahacze, resory oraz amortyzatory. Każdy produkt odznacza się trwałością oraz wydajnym działaniem. Posiadamy nowe, oryginalne części, które przeznaczone są do konkretnych modeli samochodów. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz elementy zawieszenia dedykowane dla Twojego pojazdu.

Elementy hydrauliki zawieszenia – pompy, siłowniki, przewody kupisz w naszym sklepie internetowym.

hydraulika zawieszenia


Pozostałe marki:

elementy hydrauliki zawieszenia

System poziomowania zawieszenia hydraulicznego – sklep internetowy As części

Ten rodzaj zawieszenia charakteryzuje się przede wszystkim zamianą tradycyjnych amortyzatorów na siłowniki, co z kolei generuje specyficzne ruchy samochodu, który wprawiany w ruch podskakuje. Konstrukcja hydrauliczna jest rzadko spotykana w nowoczesnych modelach pojazdów, jednak po odpowiednim tuningu można uzyskać taki efekt. W naszym sklepie kupisz wszystkie niezbędne elementy, które sprowadzamy od renomowanych producentów.

System poziomowania zawieszenia hydraulicznego zapewnia stabilność jazdy, dobrą przyczepność do podłoża oraz wzmacnia precyzję prowadzenia, nawet podczas jazdy z dużymi obciążeniami. Samochód wyposażony w zawieszenie hydrauliczne powinien posiadać ten system, ponieważ wpływa on na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, szczególnie podczas pokonywania trudnych tras o nierównym, wyboistym podłożu. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz trwałe, wydajne, wysokiej jakości produkty. Posiadamy wszystkie elementy składające się na układ poziomowania – czujki położenia, pompy olejowe oraz czujniki przyspieszenia – akcelerometry. Przekonaj się sam!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.