Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Przekaznik

Przekaźnik

Przekaźnik układu chłodzenia

W As Auto Części nie mamy wątpliwości, że utrzymanie stanu technicznego auta w dobrym stanie skutkuje jego efektywną i długą eksploatacją. Aby tak było, warto zadbać o poszczególne części do układu chłodzenia, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Jesteśmy profesjonalnym i nowoczesnym sklepem motoryzacyjnym z dziewięcioletnim stażem, a na co dzień korzystamy wyłącznie z najnowszych rozwiązań informatycznych. W naszej ofercie znajduje się m.in. przekaźnik układu chłodzenia, pokrywy osłony cieczy, zbiorniczki wyrównawcze płynu w układzie chłodzenia, śruby odpowietrznika, pompy wodne, specjalistyczne narzędzia, adaptery, termostaty, płyny z dodatkiem czynnika chłodzącego przed zamarzaniem i wiele innych. Stawiamy na najskuteczniejsze rozwiązania, szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów.

Elektromechaniczny, uniwersalny przekaźnik w samochodzie ma szerokie zastosowanie, m.in. w układach załączania świateł, wycieraczek, nagrzewnicy, klimatyzacji i innych. Natomiast przekaźnik układu chłodzenia ma konkretne właściwości – pozwala on na sterowanie świecami żarowymi, które mają podgrzewać płyn chłodniczy, gdy temperatura otoczenia spadnie.

przekaźnik układu chłodzenia


Pozostałe marki:

przekaźnik wentylatora układu chłodzenia

Przekaźnik układu chłodzenia w dobrej cenie

Wykorzystanie przekaźników pozwoliło skutecznie skrócić długość prowadzonych grubych wiązek przewodów, które zostały zastąpione cienkimi przewodami dostarczającymi niewielki prąd, a to z kolei pozwala na efektywne sterowanie świecami. Szeroki wybór produktów w tej kategorii znajdą Państwo w ofercie As Auto Części.

W As Auto Części znajdą Państwo zamienne części do układu chłodzenia, w tym przekaźnik układu chłodzenia. Wysoka jakość towarów wpływa na komfortową i bezpieczną jazdą, a także pozwala na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Gwarantujemy Państwu bezpieczne zakupy przez internet. Wszystkie zamówienia realizujemy najczęściej w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia. Aby zapewnić ekspresową dostawę, współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.