Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Ogrzewanie / wentylacja
  7. chevron_right
  8. Filtr powietrza kabinowy

Filtr powietrza kabinowy

Kabinowy filtr powietrza najwyższej jakości

Na rynku motoryzacyjnym funkcjonują setki producentów części zamiennych i akcesoriów, przeznaczonych dla samochodów osobowych, ciężarowych, użytkowych i wyczynowych. Jednym z nich jest firma asczesci.pl, oferująca szeroki wachlarz podzespołów różnego przeznaczenia, m.in. kabinowy filtr powietrza, który jest coraz częstszym elementem wyposażenia nowych samochodów, posiadających klimatyzację. Co prawda, nie stanowią one części technicznej pojazdu, ale mają ogromne znaczenie dla poprawy komfortu jazdy. Odpowiadają bowiem za filtrację powietrza tłoczonego wentylacją, do wnętrza kabiny samochodu.

Wielu kierowców bagatelizuje znaczenie filtru kabinowego. Jest to duży błąd - gdyż zatkany charakteryzuje się zbyt małą płaszczyzną przepływu powietrza, co skutkuje zwiększoną temperaturą i spotęgowanym zjawiskiem parowania szyb. Zużyty może powodować także uczucie zmęczenia, zawroty głowy, a nawet może przyczynić się do uczulenia. W związku z tym, powinien być wymieniany, co 20 000 km lub po upływie roku.

filtr kabinowy


Pozostałe marki:

kabinowy filtr powietrza

Jak wybrać filtr kabinowy powietrza?

Nasz sklep asczesci.pl w swoim asortymencie posiada części samochodowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz składające się z kilku warstw tak, by skuteczność zatrzymywania pyłków, jak również gazów, wydobywających się z rur spalinowych, była jak najbardziej efektowna. Uwaga! Wysokiej jakości filtry usuwają od 95% do nawet 100% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, zapewniając świeże powietrze, wolne od zanieczyszczeń i alergenów. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla alergików.

Wybierając odpowiedni filtr, należy brać pod uwagę rodzaj i jakość użytych materiałów, przede wszystkim odpornych na wilgoć, która zmniejsza ich wydajność. Za pochłanianie zanieczyszczeń odpowiadają przede wszystkim włókniny o wysokich właściwościach filtracji i niskim oporze przepływu powietrza. Serwis asczesci.pl jest sklepem, który posiada jedną z największych ofert filtrów kabinowych do wszystkich modeli i marek samochodów. W naszym wachlarzu propozycji znajdują się produkty takich producentów, jak: Bosch, Hengst, Filtron czy Mann-Filter.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.