Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Ogrzewanie / wentylacja
  7. chevron_right
  8. Wymiennik ciepła wnętrza pojazdu

Wymiennik ciepła wnętrza pojazdu

Poznaj naszą ofertę

Termin wymiennik ciepła wnętrza pojazdu opisuje elementy, które wymieniają energię z otoczenia. Bowiem powietrze może być ogrzewane lub chłodzone. Aby go lepiej opisać, należy posłużyć się urządzeniem, jakim jest grzejnik. Sam termin pochodzi z przemysłu i jest używany dla wszystkich spalarni - gdzie spaliny i inne środki, są ocieplane i wydzielają ciepło. Jest to więc technika stosowana w produkowaniu energii, zanim będzie mogła się ona wydostać do środowiska.

Wymiennik ciepła musi być bardzo wydajny, aby móc szybko zapewnić wymianę ciepła. Ponadto, ilość gorących zasobów musi być wystarczająca. Im większa kabina pasażerska tym musi być większy. Odnosi się to również do chłodzenia wody. W naszym sklepie internetowym dostaniesz te części zamienne, po okazyjnej cenie. Sprawdź!

wymiennik ciepła


Pozostałe marki:

nagrzewnica

Nagrzewnica – ogrzewamy kabinę samochodu

Poszukujesz odpowiedniej części do swojego samochodu? Oferujemy największy wybór auto-części jak i wielu innych produktów. Nagrzewnica jest elementem układu chłodzenia samochodu. Dzięki temu urządzeniu istnieje możliwość ogrzewania wnętrza kabiny pojazdu. Zabudowana jest ona zwykle w podszybiu samochodu. Ciecz chłodząca silnik przepływa przez nią i z pomocą dmuchawy oddaje ciepło do wnętrza kabiny. Do typowych uszkodzeń tego urządzenia należą: przecieki objawiające się ubytkiem płynu chłodniczego w zbiorniku wyrównawczym oraz obecność płynu, w okolicach deski rozdzielczej samochodu.

Ze względu na obecność wszelakich zanieczyszczeń i osadów nagrzewnica może ulec także zatkaniu. Wówczas warto ją wymienić na nowy model. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą online. W naszym asortymencie posiadamy produkty wyłącznie od renomowanych producentów, by zapewnić Wam gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy wiodącym liderem internetowej sprzedaży części zamiennych do większości samochodów, poruszających się na polskich drogach. Nasi eksperci dobiorą za Ciebie odpowiednie auto-części i dokładnie sprawdzą każdy szczegół zamówienia.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.