Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Ogrzewanie / wentylacja
  7. chevron_right
  8. Dmuchawa - pojedyncze części

Dmuchawa - pojedyncze części

Doskonała jakość za przystępną cenę

Dmuchawa nawiewu to jeden z elementów układu wentylacji, który służy do wtłaczania ciepłego bądź zimnego powietrza do kabiny. Powietrze w takim układzie jest „pobierane” z okolic podszybia i płynie kanałami wentylacyjnymi do środka auta. Dodatkowo współpracuje z nagrzewnicą, której funkcją jest regulowanie temperatury powietrza, tak by było ono ciepłe. W tym samym czasie silnik musi rozgrzać się do określonej temperatury – a więc popracować przez pewien czas. Jaki z tego wniosek? Tuż po uruchomieniu auta, dmuchawa tłoczy zimne, a nie ciepłe powietrze.

System wentylacyjny rzadko ulega usterkom, a jeśli już tak się dzieje, awarii ulega przełącznik stopnia intensywności nawiewu lub właśnie dmuchawa. Warto samemu dbać o układ i raz na jakiś czas włączyć ją na maksimum, przy otwarciu wszystkich otworów nawiewu – pozwoli to na przynajmniej częściowe, oczyszczenie wentylacji. Bowiem ta część samochodu tłoczy ogromne ilości powietrza, w których znajduje się pył, kurz i inne zanieczyszczenia z atmosfery - nic więc dziwnego, że pewne czynności serwisowe są niezbędne.

dmuchawa nawiewu


Pozostałe marki:

części do nawiewu

Silnik nawiewu – czyste powietrze w Twoim aucie

Silnik nawiewu odpowiada za ułatwienie cyrkulacji powietrza w kabinie samochodu. W zależności od ustawień, może zaciągać powietrze z wnętrza bądź z zewnątrz pojazdu. Jednak najczęściej do jego usterek dochodzi, na skutek zbyt rzadkiej wymiany filtra przeciwpyłowego. W konsekwencji powoduje to przedostawanie się nieczystości do wnętrza dmuchawy i zatarcia mechanizmu. Nasz sklep asczesci.pl posiada w swojej ofercie produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, co przekłada się na ich długi okres eksploatacji. W naszym asortymencie posiadamy części do nawiewu, które przyczyniają do prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Zapraszamy do przejrzenia naszych ofert!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.