Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Elektryka
  7. chevron_right
  8. Układ rozruchowy

Układ rozruchowy

Perfekcyjny układ rozruchowy w samochodzie

Sklep motoryzacyjny As Auto Części posiada w swojej ofercie szeroki wybór części zamiennych, narzędzi i akcesoriów, dzięki którym utrzymanie Państwa silnika samochodowego w perfekcyjnym stanie okaże się łatwe i bezproblemowe. Pomożemy Państwu zatroszczyć się o układ rozruchowy w samochodzie, a także hamulcowy czy kierowniczy. W naszej ofercie znajdują się poszczególne części, a także narzędzia, dzięki którym możliwy jest szybki i profesjonalny montaż praz utrzymanie poszczególnych podzespołów w dobrym stanie. W As Auto Części działamy w branży już od dziewięciu lat – od tego czasu wciąż korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby zapewnić Państwu pełen zakres usług na najwyższym poziomie.

rozrusznik samochodowy

 

 


Pozostałe marki:

włącznik zapłonu

Włącznik zapłonu od As Auto Części

Wśród wielu części zamiennych do samochodów w As Auto Części znajdą Państwo rozruszniki, czyli urządzenia do skutecznego uruchamiania silnika spalinowego (w naszej ofercie znajdują się części elektryczne, choć spotyka się również pneumatyczne oraz niewielkie silniki spalinowe). To nic innego jak swoiste silniki prądu stałego, które mają za zadanie zagwarantować w miarę szybki i bezproblemowy rozruch silnika w samochodzie. Z uwagi na tę bardzo istotną funkcję są to jedne z najbardziej wymagających części zamiennych odbierających energię elektryczną z akumulatora. Właśnie dlatego warto zatroszczyć się o to, aby rozrusznik samochodowy był zawsze w dobrym stanie technicznym.

W As Auto Części staramy się niezawodnie dobierać części zamienne, aby idealnie spełniały Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się m.in. włącznik zapłonu. Chcemy, aby byli Państwo zadowoleni ze zrobionych u nas zakupów, a także usatysfakcjonowani stanem sprzedawanych przez nas narzędzi i części samochodowych. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo liczyć na pełen zakres usług – fachowe doradztwo (jesteśmy dostępni pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988), szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny oraz ekspresową wysyłkę zamówionych u nas towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.