Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Klimatyzacja
  7. chevron_right
  8. Kompresor / pojedyncze części

Kompresor / pojedyncze części

Dobre kompresory klimatyzacji w rozsądnej cenie

Kompresor klimatyzacji, czyli sprężarka, jest jednym z tych elementów układów chłodzenia, które ulegają najczęstszym uszkodzeniom. Jego działanie można przyrównać do pompy, która rozprowadza czynnik chłodzący po całym układzie. W samochodach najczęściej stosowane są sprężarki tłokowe, które dzieli się na urządzenia o stałym i zmiennym skoku tłoka, a te z kolei rozróżnia się na sterowane i niesterowane elektromagnesem.

Jedną z przyczyn, dla których kompresory klimatyzacji samochodowej ulegają usterkom jest to, że ich praca odbywa się w trudnych warunkach i przy wysokim ciśnieniu. Nie jest to jednak najczęstszy powód. W większości przypadków chodzi o zanieczyszczenia, jak opiłki metali, które dostają się do obiegu układu, a stamtąd wędrują do sprężarki i osadzają na iglicy. Szkodliwa jest także duża ilość kontrastu, co z kolei przekłada się na mniejszą lepkość oleju.

kompresor klimatyzacji


Pozostałe marki:

kompresory klimatyzacji

Kompresor klimatyzacji samochodowej w naszym sklepie

Kierowcy stojący w obliczu diagnozy awarii zastanawiają się, czy uszkodzony kompresor naprawiać, czy wymieniać na nowy. Jeżeli przyczyną usterki był brud, należy uwzględnić, że ponownie dojdzie do uszkodzeń w obrębie iglicy. Brud znajduje się w całej sprężarce, więc wymiana samego zaworu ciśnieniowego, nie rozwiąże sprawy. Szybko może się okazać, że sytuacja się powtórzy. W tym przypadku nie warto liczyć na oszczędności i już na wstępie zainwestować w nową sprężarkę.

Kompresory klimatyzacji samochodowej, które zostały włączone w szereg sprzedawanych przez nas produktów, są produktami oznaczonymi stosownymi certyfikatami potwierdzającymi jakość. Współpracujemy jedynie z renomowanymi i sprawdzonymi producentami. Decydując się na zakup sprężarki u nas, klient ma pewność tego, że zaopatruje się w produkty wysokiej klasy, których ceny są na atrakcyjnym poziomie. Sprężarki zamówione w naszym sklepie będą mogły być przez długi czas eksploatowane i doskonale spełnią swoje zadanie.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.