Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Klimatyzacja
  7. chevron_right
  8. Zawory

Zawory

Wyposażenie warsztatów zawory klimatyzacji w dobrej cenie

Aby klimatyzacja była całkowicie sprawna, każdy jej element musi działać niezawodnie. Każda część ma swoje znaczenie, nawet tak niewielka, jak zawory klimatyzacji samochodowe. O każdy z nich trzeba dbać i weryfikować, czy nie doszło do jakichś uszkodzeń i w razie potrzeby wymienić na nowy. Szukając odpowiednich zamienników nie można patrzeć tylko na to jak kształtują się ceny. Ze względu na to, że układ chłodzenia jest narażony na pracę w trudnych warunkach i pod dużym ciśnieniem, priorytetem podczas wyboru części powinna być jakość.

Przykładem tego, jak ważne są nawet drobne elementy jest rola, jaką pełnią rozprężne zawory klimatyzacji samochodowe. Ich zadanie jest ściśle związane z prawidłowym procesem rozprężania czynnika chłodniczego. Zawór rozprężny jest termostatycznym elementem, który działa w sposób proporcjonalny. W odniesieniu do obciążenia cieplnego reguluje napełnianie chłodziwem parownika. Dzięki temu klimatyzacja może pracować w różnych warunkach. Jednak zawory klimatyzacji samochodowe to także różnego typu zawory portów serwisowych, którymi podpina się adapter stacji klimatyzacji. W tej kategorii produktowej są również wentylki, wymienne uszczelki, czy zawory nierozbieralne.

zawory klimatyzacji


Pozostałe marki:

zawory klimatyzacji samochodowe

Wszystkie zawory klimatyzacji samochodowe w jednym miejscu

Kierowca na co dzień nie zastanawia się nad tym, jak skomplikowanym urządzeniem jest klimatyzacja. Natomiast mechanicy tak i cenią sobie możliwość dostępu do każdego potrzebnego do naprawy elementu. W naszym sklepie zaopatruje się wiele renomowanych warsztatów, które cenią sobie jakość i dobre ceny. Zawory klimatyzacji samochodowe znajdujące się w naszej ofercie są wykonane wedle najwyższych standardów i ich montaż gwarantuje, że doskonale będą spełniały swoje funkcje. Wiemy, że nasi klienci chcą się zaopatrzyć w jednym miejscu we wszystkie niezbędne narzędzia i elementy, dlatego też przekrój zaworów pozwala dopasować je do różnych klimatyzacji.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.