Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Elektryka
  7. chevron_right
  8. Układ rozruchowy
  9. chevron_right
  10. Rozrusznik

Rozrusznik

Rozrusznik

As Auto Części to sklep motoryzacyjny, w którym znajdą Państwo szeroki wybór elementów zamiennych, w tym rozruszniki niezbędne do prawidłowego rozruchu jednostki napędowej. To część samochodowa, która obecnie występuje w wersji elektronicznej. Takie rozruszniki stanowią silnik prądu stałego – jest on potrzebny do obracania wału korbowego silnika, a także nadawaniu mu prawidłowej prędkości obrotowej. Jest ona konieczna do rozruchu jednostki napędowej. Ten element pracuje bezpośrednio z akumulatorem, pobierając od niego najwięcej energii elektrycznej podczas rozruchu silnika.

W As Auto Części korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby zapewnić Państwu wygodne, błyskawiczne i bezpieczne zakupy. Na naszej stronie dostępna jest praktyczna i intuicyjna wyszukiwarka części, dzięki której można niezawodnie dobrać elementy zamienne do praktycznie każdego samochodu. W tym celu wystarczy wybrać markę pojazdu, model, rocznik i wersję silnikową, a na końcu – potrzebny produkt. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Korzystając z wyszukiwarki mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony produkt będzie doskonale pasował do Waszego auta.


Pozostałe marki:

Rozrusznik

Budowa rozrusznika

Rozrusznik składa się z bardzo charakterystycznych elementów – uzwojenia wzbudzenia, wirnika z uzwojeniem oraz komutatorem, szczotek komutatora oraz urządzenia sprzęgającego i załączającego. Ta część pobiera dużo energii elektrycznej z akumulatora potrzebnej do wprawienia wału korbowego w ruch obrotowy. Wykorzystywane jest w tym celu specjalne urządzenie sprzęgające, które sprzęga rozrusznik z kołem zamachowym silnika. Mechanizm sprzęgający znajduje się na wirniku. Utrzymanie rozrusznika w nienagannym stanie technicznym jest bardzo ważne dla komfortu jazdy, a także bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

W As Auto Części kierujemy się tym, aby dostępne w naszej ofercie części zamienne spełniły oczekiwania wszystkich klientów. Chcemy, aby byli Państwo usatysfakcjonowani ze zrobionych u nas zakupów i jakości zamówionych towarów. W naszym asortymencie znajdują elementy dedykowane do poszczególnych układów w samochodzie, w tym rozruszniki zapewniające prawidłowy rozruch jednostki napędowej. Jako sklep mamy dziewięcioletnie doświadczenie w branży i doskonale orientujemy się w potrzebach rynku – dzięki temu możemy zaoferować Państwu to, co najlepsze. W As Auto Części dostępny jest szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz bardzo szybka wysyłka zamówionych części. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.