Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Klimatyzacja
  7. chevron_right
  8. Przewody sztywne i elastyczne

Przewody sztywne i elastyczne

Wymień przewody do klimatyzacji na wysokiej jakości zamienniki

Zależnie od tego, jak wygląda budowa danego układu chłodzącego, przewody do klimatyzacji mogą być położone w odmienny sposób i przebiegają między innymi elementami. Często można spotkać się z tym, że elementy sztywne są połączone z elastycznymi. Jeżeli awaria klimatyzacji jest związana właśnie z nimi, właściciel pojazdu musi się liczyć z niemałym kosztem i dłuższym czasem naprawy. Jednak jeżeli prace będą wykonane z użyciem dobrych materiałów, przewody będą mogły być jeszcze długo eksploatowane.

W wielu przypadkach przewody elastyczne do klimatyzacji, podobnie zresztą jak sztywne, można naprawić. W tym celu należy zaopatrzyć się w odpowiednie materiały i zestaw narzędzi. Ze względu na to, że naprawa ta jest delikatna, wymaga doświadczenia i wprawy. Jeżeli podejrzewa się, że przyczyną usterki są wadliwe przewody, najlepiej udać się do warsztatu, który specjalizuje się w serwisie klimatyzacji i dysponuje dobrym sprzętem.

przewody do klimatyzacji


Pozostałe marki:

sztywne przewody klimatyzacji do samochodu

Przewody sztywne w klimatyzacji a ubytek czynnika chłodniczego

Jeżeli uszkodzeniom ulegają przewody sztywne w klimatyzacji wielokrotnie okazuje się, że kierowca obserwuje ubytek w obrębie czynnika chłodzącego. O jego zmniejszającej się ilości można mówić, kiedy pomimo jego uzupełniania, w skali roku ubywa go więcej niż 10-20%. Wykwalifikowany mechanik szybko zdiagnozuje problem, a korzystając z produktów dostępnych u nas, zrobi to z zastosowaniem elementów, które będą działały bezawaryjnie przez długi czas.

Nasza oferta obejmuje wszystkie części, jakie wymagają zamienników w niesprawnej klimatyzacji. Są też i przewody klimatyzacji. Ze względu na warunki ich użytkowania, konieczny jest zakup produktów wytrzymałych i wykonanych z wysokiej klasy materiałów, a takie właśnie znaleźć można w naszym sklepie. Sprowadzamy je od dostawców cieszących się uznaniem i szacunkiem, dlatego mamy pewność, że kupując u nas, klient zaopatruje się w to, co najlepsze.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.