Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Klimatyzacja
  7. chevron_right
  8. Przelacznik

Przełącznik

Przyczyną awarii przełącznik klimatyzacji samochodowej?

Wraz z końcem lata kierowcy przestają korzystać z klimatyzacji. Zapominają o tym, że należy ją uruchamiać systematycznie, nawet zimą. Później nadchodzi wiosna, naciskamy włącznik klimatyzacji i okazuje się, że układ chłodzenia albo nie działa w ogóle albo pojawiają się nieprzyjemne zapachy. Przyczyn awarii może być wiele, ale pierwsze postępowanie jest takie samo. Należy udać się do warsztatu samochodowego, gdzie wykwalifikowany mechanik postawi diagnozę.

Przełącznik klimatyzacji samochodowej jest pierwszym elementem, jaki może się zepsuć. Nawet jeżeli wewnątrz urządzenia nie ma problemu z kompresorem, czynnikiem chłodniczym, skraplaczem, czy parownikiem, może ona się w ogóle nie uruchomić. Nie mając doświadczenia i wiedzy dotyczącej klimatyzacji, należy udać się do specjalisty, aby zakres uszkodzeń się nie powiększył.

wyłącznik klimatyzacji


Pozostałe marki:

przełącznik klimatyzacji do samochodu

Wysokiej klasy włącznik klimatyzacji w naszym asortymencie

Jeżeli kierowca korzystał z klimatyzacji prawidłowo i unikał popełniania najczęstszych błędów, problem może się w ogóle nie pojawić. Jednak jeżeli mechanik stwierdzi, że przyczyną kłopotów jest zepsuty wyłącznik klimatyzacji, konieczna będzie jego wymiana na nowy. W takim przypadku należy skoncentrować się na produktach z górnej półki, które zostały wyprodukowane wedle najwyższych standardów. W ten sposób można zapewnić sobie dłuższą żywotność urządzenia.

Każdy włącznik klimatyzacji, jaki klient znajdzie w naszej ofercie jest produktem dobrej jakości. Nasz asortyment obejmuje wyroby tylko renomowanych firm. Dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego chcemy, by mogli zaopatrzyć się w certyfikowane części, które są bezawaryjne i doskonale wykonane. Jednocześnie przedział cenowy jest na atrakcyjnym dla kupującego poziomie, zatem samochód będzie wyposażony w dobre i niedrogie podzespoły.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.