Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. Zestaw zawieszenia, kompletny

Zestaw zawieszenia, kompletny

Szeroki wybór nowych części i akcesoriów samochodowych – zestawy zawieszenia

Układ zawieszenia w samochodzie odpowiada za bezpieczeństwo i zwiększony komfort jazdy – zapewnia skuteczną redukcję drgań oraz dobrą trakcję pojazdu. W naszym sklepie internetowym As części kupisz zestaw zawieszenia kompletny – posiadamy gotowe części, które składają się na całościową konstrukcję zawieszenia. Klucze, nasadki, talerze, amortyzatory, sprężyny, wahacze, łączniki, stabilizatory oraz wiele innych współpracujących ze sobą elementów systemu znajdziesz w naszym sklepie. Zapewniamy wyłącznie oryginalne, nowe produkty, dedykowane dla konkretnych modeli samochodów.

Zestaw zawieszenia kompletny, który znajdziesz w naszej ofercie, składa się z nowych, oryginalnych części tłumiących, wodzących i sprężystych. Każdy element odpowiada za prawidłowe działanie układu.

zestaw zawieszenia kompletny


Pozostałe marki:

zawieszenie kompletne

Zestaw zawieszenia kompletny – wybierz wysokiej jakości podzespoły dostępne w sklepie internetowym As części

Do głównych zadań całego systemu należy przede wszystkim łączenie kół z resztą konstrukcji samochodu, przepływ energii, a także redukcja i łagodzenie drgań. Wspólna, zintegrowana praca wszystkich elementów układu przyczynia się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu podczas jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz zestaw zawieszenia – to kompletny zespół wszystkich niezbędnych elementów, które decydują o poprawnej pracy pojazdu – jego dobrej trakcji, tłumieniu drgań, stabilności podczas hamowania i pokonywania zakrętów. W naszej ofercie znajdziesz gotowe pakiety, które zawierają w sobie części do montażu, główne elementy zawieszenia oraz części łączące całą konstrukcję. Zapewniamy produkty, które są dostosowane do konkretnych modeli i marek samochodów. Amortyzatory, wahacze, łączniki oraz wiele innych produktów czeka na Ciebie w naszej ofercie – zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.