Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. Mocowanie kolumny zawieszenia / amortyzatora

Mocowanie kolumny zawieszenia / amortyzatora

Solidne, oryginalne części do popularnych marek samochodowych – sklep As części

Odpowiadający za bezpieczeństwo oraz komfortową jazdę, układ zawieszenia samochodowego, składa się z wielu elementów – amortyzatorów, stabilizatorów, wahaczy, łożysk, a także mniejszych części spajających, takich jak: końcówki drążków, sprężyny oraz gumowo-metalowe elementy. Każda z nich przyczynia się do poprawy przyczepności i stabilności prowadzenia pojazdu. Poduszka amortyzatora zapewnia ochronę górnej części zawieszenia, wycisza oraz niweluje drgania. Z kolei wahacze odpowiadają za stabilne połączenie zwrotnicy z nadwoziem pojazdu. W naszym sklepie znajdziesz każdą część układu zawieszenia, która zapewni Ci wydajne, sprawne działanie.

mocowanie kolumny zawieszenia


Pozostałe marki:

poduszka amotyzatora

Mocowanie kolumny zawieszenia – wydajne, trwałe elementy zawieszenia w sklepie As części

Tłumienie kołysań i drgań nadwozia, w celu poprawy komfortu jazdy oraz ochrony konstrukcji samochodu to zadanie układu zawieszenia. Mocowanie kolumny zawieszenia na kołach przednich, ma za zadanie zapewnić dobrą trakcję pojazdu w każdych warunkach – przede wszystkim na wyboistych, nierównych podłożach. Cała konstrukcja składa się z trzech elementów – amortyzatorów, sprężyn oraz zwrotnic. Zespół współpracujących ze sobą części odznacza się lekką, kompaktową budową, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca w przednionapędowych pojazdach.

Mocowanie kolumny mcpersona pozwala na skuteczną ochronę przednich kół przed oderwaniem od podwozia oraz zapewnia redukcję drgań, które powstają w miejscu styku nawierzchni z kołami samochodu. To stosunkowo tanie i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na znaczne zaoszczędzenie przestrzeni na przednim zawieszeniu. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które składają się na konstrukcję kolumny. Zapewniamy nowe, oryginalne części, które zwiększą bezpieczeństwo i przyczynią się do poprawy komfortu jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą profesjonalnych części samochodowych.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.