Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

 1. Jesteś tutaj:
 2. home
 3. chevron_right
 4. Kategorie
 5. chevron_right
 6. Silnik
 7. chevron_right
 8. Głowica / części montażowe

Głowica / części montażowe

Atrakcyjna oferta części zamiennych

Nasza oferta bogata jest w najnowsze modele głowic, w których produkcji stosowane jest pierwotne aluminium, bez jakichkolwiek dodatków, zwłaszcza tych pochodzących z recyklingu. Dzięki temu zachowane zostają wszystkie właściwości metalurgiczne materiału - co jest gwarancją wysokiej jakości wykonywanych odlewów, a tym samym wytwarzanych części zamiennych, których powierzchnia pozbawiona jest porowatości, będącej często przyczyną pęknięć. Ponadto nasze produkty, wykazują dużą odporność na ciepło.

Oprócz głowic, wśród dostępnych części zamiennych do silników znajdują się:

 • Śruby do głowicy
 • Szpilki montażowe do głowicy
 • Uszczelka głowicy
 • Uszczelki kolektora ssącego
 • Uszczelki kolektora wydechowego
 • Uszczelki kolektora dolotowego
uszczelniacz


Pozostałe marki:

śruby do głowicy

Śruby do głowicy - wybierz jakość

Śruby do głowicy pełnią rolę fundamentalną. Bowiem ich zadaniem jest równomierne dociskanie głowicy do bloku silnika. Dlatego jakość wykonania jest bardzo ważna, z powodu występowania dużych naprężeń, podczas suwu sprężania i suwu pracy silnika. Pominięcie wymiany śruby grozi uszkodzeniem lub całkowitym zniszczeniem połączeń gwintowych, a nawet całkowitym urwaniem śruby, podczas pracy silnika! Oferowane przez nas produkty zapewniają optymalny docisk i elastyczność połączenia, w ciężkich warunkach pracy.

Głowice silników - szeroki wybór

Głowice silników w nowoczesnych silnikach spalinowych, stanowią jego najbardziej skomplikowany element. Ich podstawowym zadaniem jest zamykanie przestrzeni, w której dochodzi do spalania mieszanki paliwowo- powietrznej, a która z drugiej strony zamykana jest przez denko tłoka. W naszej ofercie posiadamy głowice dla silników samochodów osobowych, jednocylindrowe głowice cylindrów, wielocylindrowe głowice cylindrów, chłodzone płynem głowice cylindrów oraz chłodzone powietrzem głowice cylindrów. Dysponujemy szerokim asortymentem, zapraszamy do zakupów!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.