Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. Kolumna amortyzatora / amortyzator / części montazowe

Kolumna amortyzatora / amortyzator / części montażowe

Wydajne części samochodowe prosto od producentów – sklep internetowy As części

Układ zawieszenia w samochodzie to jeden z głównych systemów odpowiadających za bezpieczną, komfortową jazdę. Zwiększa on przyczepność koła do podłoża, tłumi drgania oraz pomaga w skutecznym hamowaniu – szczególnie na nierównych, wyboistych drogach. W naszym sklepie internetowym As Części kupisz nowe, oryginalne części montażowe kolumny amortyzatora oraz inne elementy składające się na układ zawieszenia – poduszki, wahacze, stabilizatory, łożyska oraz sprężyny zawieszenia, zwrotnice kół, a także wiele innych, solidnych elementów. Posiadamy trwałe, solidne części od renomowanych producentów.

kolumna amortyzatora


Pozostałe marki:

części montażowe kolumny amortyzatora

Części montażowe kolumny amortyzatora – szeroki wybór w sklepie internetowym As części

Kolumna amortyzatora to główny element układu zawieszenia, który posiada prostą i lekką budowę mocowaną na przednim kole. Cała konstrukcja składa się w zaledwie trzech elementów – zwrotnicy, amortyzatora oraz sprężyny, których praca jest ze sobą ściśle powiązana i zaraz po zamontowaniu tworzy całościowy, spójny element. Jest to jeden z najczęściej mocowanych rodzajów zawieszenia na przednich kołach, który odpowiada za skuteczne tłumienie drgań. Element ten zapewnia także bardzo dobrą trakcję i stabilność podczas jazdy.

Kolumna mcpersona, czyli przednie zawieszenie to system, który odznacza się lekką, kompaktową budową. Z czasem części składające się na konstrukcję zawieszenia ulegają zużyciu. Amortyzatory przestają pracować na maksymalnych obrotach i tracą zdolność redukowania drgań. Eksploatacji ulegają także sprężyny, które zaczynają pękać. W celu zapewniania bezpieczeństwa jazdy należy dokonywać stałych przeglądów oraz zadbać o serwis i wymianę zużytych części – w naszym sklepie kupisz każdy element układu zawieszenia. Posiadamy produkty, które dedykowane są określonym modelom i markom samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.