Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Skrzynia korbowa

Skrzynia korbowa

Solidne części, które zapewnią odpowiednią pracę układu napędowego samochodu

Skrzynia korbowa stanowi jeden z najważniejszych elementów konstrukcji silnika. Składa się ona z następujących części – wału, cylindrów i misy olejowej. W jej wnętrzu znajdują się przegrody, na których mocuje się łożyska. Pojazd wyposażony w dwusuwowy silnik powoduje pracę kadłuba silnika, który przepycha wstępną mieszankę paliwowo-powietrzną wraz z olejem do wnętrza komory spalania. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć specjalistyczne elementy, które zapewnią odpowiednią pracę silnika. Posiadamy produkty sprowadzane wyłącznie od renomowanych dostawców.

Skrzynia korbowa to element, w którym znajdują się także kanały, które odpowiadają za przenoszenie smarnych oraz chłodzących zasobów do wnętrza silnika. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć pojedyncze części tego mechanizmu, jak również gotową konstrukcję. Jest to kadłub silnika stanowiący jeden z najistotniejszych elementów całego układu napędowego, który łączy skrzynię biegów z całym systemem rozrządu. Jego poprawne działanie ma istotny wpływ na sprawność silnika, zapewnia jego równą, płynną pracę i chroni przed usterkami. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które są dedykowane do konkretnych modeli samochodowych. Posiadamy szeroki asortyment oraz bardzo dobre ceny.

części do skrzyni korbowej


Pozostałe marki:

skrzynia korbowa

Skrzynia korbowa części – korzystna oferta cenowa

Skrzynia korbowa posiada dosyć prostą konstrukcję, dlatego jej montaż nie jest kwestią problematyczną. W naszym sklepie internetowym zapewniamy Państwu możliwość zakupu pojedynczych elementów tej konstrukcji, które uległy awarii lub nadmiernemu zużyciu. Zapewniamy wysokiej jakości, odporne na działanie temperatur uszczelnienia oraz filtry do odpowietrzania. Posiadamy również gotowe zestawy uszczelek, których trwała budowa ochroni konstrukcję kadłuba silnika oraz znacząco przedłuży jego żywotność. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.