Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

 1. Jesteś tutaj:
 2. home
 3. chevron_right
 4. Kategorie
 5. chevron_right
 6. Silnik
 7. chevron_right
 8. Mechanizm korbowy

Mechanizm korbowy

Części od renomowanych producentów

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się niezbędne elementy, które wchodzą w skład mechanizmu korbowego. Każdy znawca motoryzacji z pewnością wie, że mechanizm korbowy umożliwia zmianę ruchu posuwisto- zwrotnego tłoka w ruch obrotowy wału korbowego, w związku z czym jest rdzeniem silnika tłokowego. Spełnia on ważną rolę, gdyż to właśnie dzięki niemu wytwarzany jest moment obrotowy. W jego skład wchodzą zasadniczo cztery podstawowe elementy, których część jest wprawiona w ruch liniowy, zmieniając go w ruch obrotowy. Jest to:

 • tłok
 • pierścień tłokowy
 • korbowód
 • wał korbowy
uszczelniacz


Pozostałe marki:

śruby do głowicy

Pierścień uszczelniający wału korbowego - niezbędny element dla Twojego samochodu

Układ korbowy zbudowany jest z wielu elementów, w jego skład wchodzi, m.in. pierścień uszczelniający wału korbowego oraz simmering. Dzięki temu, że wykonany jest z elastycznego materiału pozwala na dokładne uszczelnienie otworu wału korbowego w głowicy cylindra silnika samochodowego. Jego żywotność może być uzależniona od ilości przebytych kilometrów. Szacuje się, że wymiany pierścienia uszczelniającego wału korbowego należy dokonać po przejechaniu 120,000 –150,000 kilometrów. W związku z czym, nie ma potrzeby jego ciągłej wymiany. Warto pamiętać, że gdy tylko olej zacznie wyciekać przez uszczelkę, należy dokonać jak najszybszej wymiany. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz odpowiedni model do swojego samochodu.

Zestaw łożysk korbowodu - solidna jakość w niskiej cenie

Oferujemy bardzo wysokiej jakości zestaw łożysk korbowodu oraz panewki korbowodowe. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, rolki łożysk zapewniają maksymalny kontakt z korbowodem. Ponadto posiadają specjalny system smarowania, który zapewnia jeszcze większą wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu porządnych, dobrej jakości materiałów, oferowane przez nas łożyska są skuteczne i solidne. Charakteryzują się przede wszystkim długą żywotnością i współpracują nawet z najmocniejszymi cylindrami. Wybierając łożyska z naszej oferty masz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości część zamienną w rozsądnej cenie.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.