Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Zawieszenie silnika

Zawieszenie silnika

Płynna jazda oraz zwiększone bezpieczeństwo – elementy zawieszenia silnika

Na zawieszenie silnika składają się specjalistyczne części, które odpowiadają za prawidłową amortyzację oraz przedłużenie żywotności centralnej części układu napędowego. Najważniejszym elementem tej kategorii produktów są specjalistyczne poduszki, które łączą układ skrzyni biegów z motorem napędowym i podłożem. To ważna część w całej konstrukcji samochodu, ponieważ odpowiada za wyciszenie wibracji i hałasów generowanych podczas jazdy. Zastosowanie trwałych elementów gumy i odpornego na korozję metalu zapewnia maksymalną ochronę oraz tłumienie wszelkich drgań.

Poduszki silnika są niezwykle istotnym czynnikiem podnoszącym komfort jazdy, ich zadaniem jest stłumienie hałasu oraz drgań, które mogłyby być odczuwalne we wnętrzu kabiny samochodowej. Część ta jednak z czasem ulega całkowitemu wyeksploatowaniu.

zawieszenie silnika


Pozostałe marki:

łożyskowanie silnika

Poduszka skrzyni biegów – wysoki komfort jazdy oraz płynna praca silnika

Pierwszymi symptomami zużycia się tego elementu jest znaczące pogorszenie warunków jazdy – specyficzny dudniący hałas podczas uruchamiania silnika oraz coraz bardziej odczuwalne wibracje dochodzące z karoserii, w szczególności skrzyni biegów. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć oryginalne części, które zostały wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu na długi czas zapewnią komfortową oraz bezpieczną jazdę.

Poduszka skrzyni biegów jest istotnym elementem, który zapewnia wygłuszenie odgłosów pracy silnika oraz daje skuteczną ochronę przed przedostawaniem się drgań do wnętrza karoserii. Na zawieszenie silnika składają się również inne istotne elementy takie jak: uchwyty oraz łapy niezbędne do mocowania napędu. Wszystkie akcesoria oraz specjalistyczne części mogą Państwo nabyć w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.