Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Układy regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach

Układy regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach

Akcesoria do układu recyrkulacji spalin

Układy regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach mają na celu znaczne ograniczenie niebezpiecznych dla organizmu człowieka trujących związków. Cała praca polega na wprowadzeniu do konstrukcji silnika, a ściślej do jego komory spalania, określonej ilości gazów. W tym miejscu dochodzi do procesów chemicznych, których wynikiem jest zmniejszenie groźnych związków, w szczególności tlenku azotu oraz węglowodorów. Dostępne na stronie naszego sklepu zawory EGR, sondy lambda, chłodnice recyrkulacji oraz pompy powietrza wtórnego, a także inne elementy to niezbędne akcesoria, które wchodzą w skład systemu obniżającego niebezpieczne związki chemiczne, które uaktywniają się podczas spalania.

Zawór EGR recyrkulacji spalin to element odpowiedzialny za obniżenie poziomu trujących związków chemicznych, w szczególności tlenku azotu. Jego praca polega na znacznym obniżeniu temperatury silnika i spowolnieniu całego procesu spalania. Odbywa się to poprzez ograniczenie docierającego do komory spalania tlenu.

zawór egr recyrkulacji spalin


Pozostałe marki:

układ regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach

Układy regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach

Najnowszej generacji modele działają w wysoce płynny sposób, dzięki czemu w dokładny sposób optymalizują ilość spalin, która ma przedostać się do komory spalania. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć profesjonalne części dostosowane do konkretnych modeli samochodów.

W naszym sklepie dostępne są również inne, niezbędne części do prawidłowego przeprowadzenia regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach. Chłodnica recyrkulacji spalin to istotny element, którego zadaniem jest obniżenie temperatury substancji, które ponownie trafiają do komory spalania. W całym procesie istotne bowiem jest to, aby do komory mogło zmieścić się jak najwięcej niebezpiecznych gazów. Poprzez potraktowanie ich zimną temperaturą ich objętość się zmniejsza, a to pozwala na prawidłowe przeprowadzenie całej czynności emisji. Części te są wykonane z trwałej stali, co zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia i korozję.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.