Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Stabilizator / elementy mocujące
  9. chevron_right
  10. Drążek skrętny

Drążek skrętny

Drążek skrętny / Łącznik stabilizatora

W ofercie internetowego sklepu motoryzacyjnego z częściami dostępny jest drążek skrętny. To element tylnego zawieszenia pojazdu, który stosowali francuscy konstruktorzy jako alternatywę dla resorów śrubowych. To inaczej tzw. łączniki stabilizatora – mają postać długiego stalowego pręta, rury lub wiązki płaskowników i łączą stabilizator z wahaczem bądź bezpośrednio z amortyzatorem. Ten element pracuje podczas pokonywania nierówności nawierzchni przez pojazd, kiedy koło odchyla się w kierunku pionowym, powodując obrót wahacza dookoła jego osi. Wywołuje to skręcenie drążka, który działa na koło pojazdu jak resor.

To dość elastyczny element samochodu umożliwiający sprawną pracę stabilizatora. Stabilizator z kolei sprawuje bardzo ważną funkcję w układzie zawieszenia – odpowiada za komfortową i równą jazdę. Przeciwdziała wszelkim przechyłom poprzecznym samochodu, do których może dojść podczas jazdy po łuku. Zmniejszając przechył i obciążenie pojedynczych kół na zakrętach, przenosi rolę przyczepności na wszystkie koła. Dzięki temu podróżowanie staje się bezpieczne – zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów.


Pozostałe marki:

Drążek skrętny / Łącznik stabilizatora

Regularna wymiana łącznika stabilizatora

As Auto Części oferuje wybór łączników stabilizatora i innych części samochodowych dedykowanych do poszczególnych marek. Mogą Państwo wybierać z produktów znanych producentów, którzy cieszą się społecznym zaufaniem na rynku. Proponujemy drążki skrętne od najlepszych światowych wytwórców, takich jak TRW. Co ważne, regularna wymiana tej części jest bardzo ważna – usterki tych komponentów mogą skutkować niepewnym i bardzo niestabilnym zachowaniem auta podczas skręcania, a tym samym powodować ryzykowne zachowania na drodze. Luzy na łącznikach skutkują nieprawidłową pracą stabilizatora. Kierowca nie może wówczas w pełni zapanować nad pojazdem, co jest niebezpieczne dla niego i podróżujących z nim pasażerów.

W naszym sklepie znajdą Państwo części zamienne do samochodów w przystępnej cenie. Szeroki wybór i wygodny system wyszukiwania to nasze znaki rozpoznawcze! Oferujemy produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zamówienia realizujemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe, i wysyłamy w ciągu dwudziestu czterech godzin. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi – GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy są dostępni pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.