Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Układ kierowniczy / elementy przenoszące

Układ kierowniczy / elementy przenoszące

Układ kierowniczy elementy przenoszące

As Auto Części to profesjonalny i nowoczesny sklep motoryzacyjny. Na co dzień korzysta on z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – pozwalają one perfekcyjnie dobierać części zamienne zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. W naszej ofercie znajdują się elementy, które umożliwiają efektywną pracę układu kierowniczego, m.in. drążek kierowniczy, końcówki drążków, miarki poziomu oleju, dźwignie, oleje i płyny wspomagające, a także przeguby, przekładnie kierownicze i wiele innych. Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w tej branży – świadczy to o tym, że naprawdę znamy się na tym, co robimy. Gwarantujemy Państwu to, co najlepsze, a więc profesjonalną obsługę, szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionych u nas towarów.

drążek kierowniczy


Pozostałe marki:

Układ kierowniczy elementy przenoszące

Drążek oraz dźwignia kierownicza w atrakcyjnych cenach

Układ kierowniczy odpowiada za kierunek jazdy. Za pośrednictwem elementów przenoszących odbywa się obrót kierownicy na koła skrętne. Obrót jest możliwy za sprawą specjalnego mechanizmu zwrotniczego (zespołu dźwigni i cięgien łączących koła, które zapewniają odpowiednie położenie kół względem siebie podczas skrętu) oraz kierowniczego (jest to zespół, który uruchamia mechanizm zwrotniczy). Jednym z elementów mechanizmu zwrotniczego jest drążek, zaś w mechanizmie kierowniczym znajduje się przekładnia, która odpowiada za przekazanie ruchu koła kierownicy do mechanizmu zwrotniczego.

Dźwignia kierownicza jest osadzona sztywno w jednej ze zwrotnic. To ona za pośrednictwem poprzecznego drążka kierowniczego powoduje obrót zwrotnicy, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu kierowniczego. Aby zadbać o doskonały stan techniczny swojego pojazdu, warto zatroszczyć się, aby poszczególne części samochodowe pozostawały w nienagannym stanie. Szeroki wybór części zmiennych znajda Państwo w sklepie internetowym as Auto Części. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.