Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Drążki kierownicze poprzeczne / pojedyncze części

Drążki kierownicze poprzeczne / pojedyncze części

Pojedyncze części układu kierowniczego

As Auto Części to profesjonalny i nowoczesny sklep motoryzacyjny. Korzysta on z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – pozwalają one perfekcyjnie dobierać części zamienne zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Przygotowaliśmy dla naszych klientów przejrzysty system wyszukiwania części zamiennych, w którym znajdują się produkty dostosowane do wielu różnych marek. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi drążki kierownicze, tarcze i szczęki hamulcowe, amortyzatory, przeguby, osłony, układy kierownicze, przekładnie kierownicze, tłumiki, a także paski klinowe. Dzięki naszej prostej w obsłudze wyszukiwarce szybko i bez problemu znajdziecie części kompatybilne z Państwa modelem samochodu. Gwarantujemy to, co najlepsze – profesjonalną obsługę, szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionych u nas towarów (zlecenia realizujemy zwykle w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia).

drążki kierownicze poprzeczne


Pozostałe marki:

pojedyncze części układu kierowniczego

Drążki kierownicze od As Auto Części

Drążki kierownicze poprzeczne są ważnymi elementami osi sterowanej. Stanowią połączenie między dźwignią kierownicy i osią przegubu – umieszcza się je na osi (zazwyczaj są na niej zainstalowane dwa drążki, natomiast dźwignia kierownicy jest usytuowana w środku między nimi). Każda część samochodowa tego typu składa się standardowo z trzech części – z dwóch przegubów, które pełnią funkcję głowic i znajdują się na dwóch końcach, oraz ze specjalnego, łączącego je drążka, który jest wykonany z metalu i wyposażony w dwa podłużne zwoje.

W naszej ofercie znajdują się zamienne części samochodowe, które umożliwiają efektywną pracę m.in. układu kierowniczego czy hamulcowego, w tym pojedyncze części układu kierowniczego. W As Auto Części mamy dziewięcioletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej – świadczy to o tym, że naprawdę znamy się na tym, co robimy. Gwarantujemy Państwu to, co najlepsze – profesjonalną obsługę, szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionych u nas towarów. Złożone u nas zamówienia realizujemy tak szybko, jak tylko jest możliwe, po czym wysyłamy w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami (są oni dostępni pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988).

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.