Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Czyszczenie szyb
  7. chevron_right
  8. Przelacznik / przekaznik

Przełącznik / przekaźnik

Bezproblemowe uruchamianie wycieraczek

Jeśli poszukujesz oryginalnych części zamiennych do swojego pojazdu, to trafiłeś pod właściwy adres. W internetowym sklepie motoryzacyjnym AS AUTO przygotowaliśmy dla Ciebie szereg propozycji, wśród których znalazł się także przekaźnik wycieraczek. Podobnie jak i pozostałe nasze produkty, artykuł ten jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego samochodu. To właśnie on odpowiada za bezproblemowe i funkcjonalne włączanie i wyłączanie wycieraczek oraz zmianę szybkości ich pracy. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!

Każdy kierowca przynajmniej raz znalazł się w sytuacji, gdy warunki pogodowe w trakcie jazdy stały się naprawdę ekstremalne. To właśnie oferowany przełącznik wycieraczek umożliwia Ci w takich momentach szybkie rozpoczęcie ich pracy w celu usunięcia z przedniej lub tylnej szyby wszelkich zanieczyszczeń czy opadów śniegu, deszczu lub gradu. Ta niepozorna część na ogromny wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego też warto postawić na jedne z najlepszych rozwiązań, które możesz zakupić w naszym sklepie internetowym.

przekaźnik wycieraczek


Pozostałe marki:

przełącznik wycieraczek

Niezawodny przełącznik wycieraczek

W AS AUTO nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że standard wykonania i niezawodność oferowanych sprzętów i części pozwala zapewnić Ci bezpieczeństwo na każdym kilometrze trasy. Właśnie dlatego zarówno proponowany przekaźnik wycieraczek, jak i pozostałe dostępne w naszym bogatym asortymencie produkty pochodzą od renomowanych i cenionych producentów. Nasi dostawcy od wielu lat cieszą się zaufaniem nie tylko konsumentów, ale i specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Oferowany przełącznik wycieraczek to doskonała propozycja dla każdego kierowcy, który chciałby wymienić swoją starą część na nowy i w pełni oryginalny element. W AS AUTO możesz zakupić wybrany przekaźnik w bardzo konkurencyjnej cenie i cieszyć się jego niezawodnym działaniem przez wiele długich lat. Co więcej, aby tego dokonać, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że złożysz zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej, a nasz zespół odpowiednio je zabezpieczy i wyśle pod wskazany przez Ciebie adres. Życzymy udanych zakupów!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.