Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Hamulce tarczowe

Hamulce tarczowe

Skuteczne hamowanie oraz bezpieczna jazda – wysokiej jakości hamulce tarczowe

Hamulce tarczowe stanowią niezbędny element wyposażenia każdego samochodu, zazwyczaj, występując w podstawowej wersji, są umocowane na jego przedniej osi. Jednakże jest to element wyposażenia samochodu, który ulega uszkodzeniom podczas eksploatacji i wówczas musi zostać wymieniony na nowy model. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie części konstrukcji hamulcowej. Nasz szeroki asortyment jest dostosowany do niemalże wszystkich marek oraz modeli aut. Zapewniamy szybką wysyłkę zamówionych towarów oraz bardzo dobre ceny.

Tarcze hamulcowe spełniają bardzo ważną funkcję w całym systemie samochodowym. Mianowicie, są one odpowiedzialne za zmniejszoną długość hamowania oraz są wysoce odporne na przegrzanie. Ich kolejną zaletą jest stosunkowo łatwy serwis. Wysokiej jakości części, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, odznaczają się szybkim generowaniem mocy, która przekłada się na skuteczne działanie hamulców nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo, nasze części są wysoce odporne na ścieranie i inne usterki mechaniczne. Zapewniają więc długą oraz bezproblemową eksploatację.

tarcze hamulcowe


Pozostałe marki:

hamulce tarczowe

Wysokiej jakości hamulce tarczowe – zwiększone bezpieczeństwo

W naszym asortymencie znajduje się także zestaw naprawczy zacisków hamulcowych. Posiadamy komplety dostosowane do większości marek samochodów oraz ich konkretnych modeli. Nasze pakiety występują w wersji na przednią i tylną część zabudowy oraz na lewą i prawą stronę. Wyprodukowane z solidnych, trwałych materiałów części te odpowiadają za dociśnięcie kloców hamowania do tarczy, co z kolei generuje szybkie zatrzymanie pojazdu. Gumowe części uszczelnienia zapewniają brak problemów z wyciekiem płynów oraz skutecznie zabezpieczają przed przedostawaniem się różnego rodzaju zanieczyszczeń do wnętrza całej konstrukcji systemu hamowania. Nasze hamulce tarczowe są trwałe i produkowane z najwyższą starannością, dzięki czemu zapewniają długą eksploatację. W naszym asortymencie znajdziecie również wysokiej jakości odpowietrznik. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.