Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Hamulce bębnowe

Hamulce bębnowe

Trwałe części samochodowe – hamulce bębnowe

Nasz sklep prowadzi sprzedaż części samochodowych, które odznaczają się solidnym wykonaniem. Posiadamy niezbędne akcesoria do wszystkich popularnych modeli samochodów. Proponujemy Państwu trwałe, wysoce odporne na uszkodzenia hamulce bębnowe (tarczobębny), które zapewnią komfortową jazdę oraz brak problemów z częstą wymianą poszczególnych części. Metalowa okrągła tarcza nośna wykonana została z wysokogatunkowego metalu, zaś szczęki hamulcowe stworzone są z trwałej okładziny ciernej, która zapewnia skuteczne hamowanie, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć poszczególne części do hamulców bębnowych. Zapewniamy szybką i bezproblemową wysyłkę zamówionych towarów. Posiadamy wszystkie niezbędne do prawidłowego działania elementy konstrukcji – siłownik hydrauliczny, tarcze nośne, szczęki hamulcowe oraz sprężyny odciągające. Wszystkie produkty są dopasowane do konkretnego modelu auta i odznaczają się solidnym wykonaniem. W naszym asortymencie znajdują się elementy do różnego rodzaju konstrukcji, które różnią się od siebie poszczególnym mocowaniem szczęk i cylinderków.

części do hamulców bębnowych


Pozostałe marki:

szczęki hamulcowe

Części do hamulców bębnowych

Bębny hamulcowe to elementy wyposażenia całej konstrukcji hamulców, które po pewnym czasie wymagają wymiany. Część ta jest przymocowana do piasty koła i wprawia się w ruch w czasie jazdy. Najczęstszą przyczyną awarii tego elementu jest jego odkształcenie, którego następstwem jest odczuwanie drgań pedału hamulca w czasie jazdy. Nasz sklep zapewnia najwyższej jakości części, które szybko rozwiążą problem związany z układem hamowania. Gwarantujemy trwałe elementy, odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jazda samochodem jest bezpieczna, a wymieniona część skutecznie chroni całą konstrukcję przed kolejną usterką.

Dostępny w naszym sklepie kompleksowy zestaw naprawczy hamulców bębnowych to szybki sposób na przywrócenie sprawności systemu hamowania. Nasze części to gwarancja płynnej, bezpiecznej jazdy oraz bezproblemowego użytkowania wymienionych części

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.