Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Wskaznik zuzycia

Wskaźnik zużycia

Kontrola nad systemem hamulcowym – wskaźniki zużycia klocków hamulcowych

Wskaźnik zużycia klocków hamulcowych to bardzo ważna część w całym systemie bezpieczeństwa pojazdu, ponieważ informuje o tym, jaki jest aktualny stan układu hamowania. Jest to bardzo ważny element, ponieważ zapobiega przed sytuacją, w której pojazd nie będzie w stanie zatrzymać się nawet na płaskiej powierzchni. Stan starcia ciernych okładzin jest monitorowany właśnie poprzez tę część układu hamowania. To jeden z najważniejszych elementów w konstrukcji samochodu, dlatego należy regularnie sprawdzać jego sprawność. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów. Posiadamy wiele różnorodnych wariantów dedykowanych dla konkretnych modeli aut.

Przełącznik świateł stop jest skonstruowany z połączeniowej kostki i styków, które łączą elementy całego układu. Zostały one pokryte specjalną powłoką zabezpieczającą przed działaniem wysokich temperatur i uszkodzeń mechanicznych. Wskaźnik zużycia jest bardzo istotnym elementem, który informuje kierowcę o tym, w jakim stanie są klocki hamulcowe.

wskaźnik zużycia klocków hamulcowych


Pozostałe marki:

wskaźnik zużycia

Wskaźnik zużycia klocków hamulcowych – dokładna informacja i zabezpieczenie przed ryzykiem braku kontroli nad systemem hamowania

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć zarówno elektryczne, jak i akustyczne wersje. Pierwsze z nich podają informację o stanie starcia klocków na desce rozdzielczej samochodu, z kolei drugie sygnalizują wymianę za pomocą charakterystycznego dźwięku, który powstaje w wyniku ścierania się o siebie metalowej części i tarczy hamulcowej.

Wskaźnik zużycia jest częścią, która w dużej mierze decyduje o bezpieczeństwie kierowcy i pasażera podczas jazdy. Starte klocki hamulcowe jeżeli nie zareagują w odpowiedni sposób na wciśnięty pedał hamulca, może dojść to bardzo groźnej sytuacji na drodze. Należy więc regularnie monitorować ich stan. W naszym sklepie znajdą Państwo solidne, trwałe części, które zapewnią bardzo dobrą ochronę i w odpowiednim czasie wskażą, jaki jest faktyczny stan starcia klocków. Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą. Zapewniamy bardzo korzystne ceny oraz szybką wysyłkę towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.