Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Silnik kompletny / niekompletny

Silnik kompletny / niekompletny

Wysoka jakość wykonania – silnik kompletny

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć solidne, oryginalne części samochodowe. W naszym asortymencie znajdują się także silniki kompletne. Wyposażone w całościowy osprzęt – alternator, kable, przewody, wiązki, rozrusznik i inne niezbędne elementy, są gotowe do podłączenia i jazdy. Kiedy główna część układu napędowego ulegnie poważnej awarii, bardzo często koszty naprawy pojedynczych części mogą przekroczyć kupno nowego modelu. Regeneracja głowicy, wymiana paska rozrządu oraz wału korbowego to elementy, które generują wysokie koszty, dlatego warto jest rozważyć całkowitą wymianę, która okaże się korzystniejsza pod względem cenowym.

Silnik kompletny, który mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, to oryginalny model sprowadzany wyłącznie od renomowanych producentów. Trwałe, solidne produkty są dedykowane do konkretnych modeli i marek samochodowych. Dostępne w naszym sklepie motory napędowe mogą Państwo nabyć w dwóch wariantach – jako słupek, w którego skład wchodzą podstawowe elementy, czyli: głowica, kadłub oraz wnętrze bez osprzętu, a także całościowy zestaw wraz z osprzętem. Decyzja o wyborze konkretnego modelu zależy od Państwa preferencji. Wszystkie nasze modele są pozyskiwane od sprawdzonych dostawców, dlatego też odznaczają się dużym stopniem bezpieczeństwa.

silniki kompletne


Pozostałe marki:

silnik kompletny

Silniki kompletne w atrakcyjnych cenach

Silniki kompletne, które są dostępne w naszym sklepie, stanowią alternatywę dla drogich napraw pojedynczych elementów układu napędowego. Jest to często bardziej ekonomiczne rozwiązanie, kiedy nasze auto uległo poważnej awarii. Często pierwszym symptomem uszkodzonego motoru jest wyciek oleju, połączony z uwalnianiem się intensywnego, nieprzyjemnego zapachu oraz dużej ilości dymu z rury wydechowej. Najczęściej jest to spowodowane poważną awarią napędu rozrządu bądź też zatarcie się elementów wału korbowego. Wymiana pojedynczych części generuje przewyższające zakup nowego modelu koszty, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy solidne, bezawaryjne modele oraz bardzo dobre ceny.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.