Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Filtr
  7. chevron_right
  8. Filtr plynu chlodzacego

Filtr płynu chłodzącego

Skuteczny filtr płynu chłodzącego

Konstrukcja wewnętrzna samochodu opiera się na pracy kilku układów. Z kolei każdy układ to kilka elementów, które razem pełnią jakąś funkcji. Trudno stwierdzić, czy którykolwiek z układów (hamulcowy, kierowniczy, napędowy, elektryczny…) jest ważniejszy niż pozostałe – bo nawet bez jednego z nich auto nie będzie działać, po prostu nie pojedzie. Do elementów gwarantujących efektywną pracę tych podzespołów należą m.in. filtry samochodowe, w tym filtr płynu chłodzącego. Bogata oferta produktów w tej kategorii znajduje się w ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części.

filtr płynu chłodzącego


Pozostałe marki:

filtry płynu chłodzącego

Filtr płynu chłodzącego od As Auto Części

Filtry dedykowane do układu chłodzenia skutecznie chronią silnik. Po pierwsze dzieje się tak poprzez filtrację mechaniczną (bowiem odseparowują stałe cząstki z cieczy chłodzącej) oraz za sprawą ochrony chemicznej (filtry posiadają granulki DCA, które są sukcesywnie uwalniane do układu w przypadku spadku stężenia płynu chłodzącego, chroniąc go przed zjawiskiem kawitacji). To sprawia, że zapewniają one efektywną pracę podzespołu. W przeciwnym wypadku możliwe jest zjawisko kawitacji na tulejach czy łopatkach wirnika pompy wodnej, nieprawidłowe działanie termostatu oraz stopniowe pokrywanie się wnętrza układu chłodzenia kamieniem kotłowym.

W As Auto Części oferujemy Państwu filtry płynu chłodzącego kompatybilne z marką i modelem Państwa auta. Jesteśmy przekonani, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Składane u nas zamówienia każdego dnia roboczego realizujemy tak szybko, jak tylko jest możliwe, po czym wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozostają oni do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.