Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Ogrzewanie / wentylacja
  7. chevron_right
  8. Sterowniki

Sterowniki

Wysoki komfort za niską cenę

Kiedyś klimatyzacja w samochodzie była jedynie jedną z opcji wyposażenia, za którą trzeba było dużo zapłacić. Obecnie system klimatyzacji to już standard praktycznie we wszystkich współczesnych samochodach, jeżdżących po drogach całego świata. Odkąd ten niezwykle przyjemny powiew wiatru, wszedł na stałe do wyposażenia auta - pojawiło się wiele zmian w funkcjonowaniu, elementach składowych, wydajności, a także w sposobie sterowania oraz regulacji klimatyzacji. Zapraszamy po najlepsze sterowniki nawiewu na asczesci.pl.

elastyczne przewody do nagrzewnicy


Pozostałe marki:

sztywne przewody do nagrzewnicy

Sterowniki nawiewu – kontrola na 1. miejscu

Na dzisiejszym rynku motoryzacyjnym królują przede wszystkim dwa sposoby obsługiwania się klimatyzacją: mianowicie manualne sterowanie klimatyzacją samochodową oraz automatyczna regulacja klimatyzacji w samochodzie (climatronic). W zależności od producenta auta może być ono wyposażone w Automatyczny System Kontroli temperatury, którego działaniem kieruje komputer pokładowy. Automatyczne sterowanie klimatyzacją samochodową, ze względu na szybki postęp techniczny, stało się obecnie standardem w nowo produkowanych samochodach. Dlatego też niektórzy właściciele starszych aut decydują się również na modyfikację manualnej klimatyzacji – w tym celu instalują sterowniki nawiewu.

Oferta asortymentowa sklepu online asczesci.pl to szeroka gama produktów, która pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów części samochodowych. Dla niecierpliwych, mamy dobrą wiadomość - gwarantujemy jakość oraz znakomitą obsługę. Nasi pracownicy pomogą w odpowiednim doborze części, a żadne pytanie zadane przez klienta nie zostanie pominięte. Tylko u nas dokonasz bezpiecznych zakupów bez żadnego ryzyka. Zapraszamy!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.