Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Ogrzewanie / wentylacja
  7. chevron_right
  8. Elementy sterujące

Elementy sterujące

Ogrzewanie samochodu pod kontrolą

Obecnie każde auto naszpikowane jest elektroniką. Podczas jazdy nad prawidłową pracą jednostki napędowej czuwa szereg mierników. Za ogrzewanie w aucie odpowiada układ chłodzenia, odbierający ciepło z silnika i wykorzystujący je do ogrzania wnętrza samochodu. Dlatego, jeżeli masz problem, z odpowiednią temperaturą w samochodzie - być może, za awarię odpowiadają elementy sterujące wentylacją. To one najczęściej się psują i to od nich, powinieneś rozpocząć swoją diagnozę. Na asczesci.pl, odnajdziesz szeroki zasób elementów niezbędnych do wymiany podzespołów układu wentylacji. Szeroki wybór na wyciągnięcie ręki!

elementy sterujące nawiewem


Pozostałe marki:

elementy sterujące wentylacją

Elementy sterujące nawiewem – poznaj naszą ofertę

Witamy w sklepie internetowym asczesci.pl. Tylko u nas masz możliwość wyboru części samochodowych wysokiej jakości, z ogromnego asortymentu. W trosce o bezpieczeństwo klientów oferujemy wyłącznie części znanych producentów, by zagwarantować wysoką jakość i długą żywotność oferowanych podzespołów. Nie czekaj i skorzystaj ze 100% rangi i kompleksowości obsługi, jaką zapewnią Ci nasi eksperci. Jesteśmy jednym z liderów internetowej sprzedaży części zamiennych do większości samochodów, poruszających się po polskich drogach. Tylko u nas dokonasz bezpiecznych zakupów bez żadnego ryzyka. Nasi specjaliści pomogą w odpowiednim doborze części samochodowych i sprawdzą Twoje zamówienie.

Czasem oznaką uszkodzenia elementów kontrolujących ogrzewanie jest cisza lub podejrzane dźwięki. Przyczyną niedostatecznego przepływu gorącego powietrza mogą być przeszkody w nagrzewnicy, takie jak, np. niedostatecznie otwarta klapa nawiewu, wynikająca ze złej regulacji mechanizmu - gdy w nagrzewnicy mogą zalegać, m.in. zeschnięte liście, utrudniające pracę układu grzewczego. Dlatego posiadamy, m.in. elementy sterujące nawiewem, które rozwiązują ten problem. Sprawdź już teraz!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.