Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Elektryka
  7. chevron_right
  8. Sterowniki

Sterowniki

Wygodne sterowanie funkcjami auta

Niezakłócona niczym kontrola nad procesami zachodzącymi w pojeździe potrafi znacząco zwiększyć komfort jego użytkowania. Dostępne w internetowym sklepie motoryzacyjnym sterowniki samochodowe umożliwiają Ci, jak sama nazwa mówi, zarządzać różnorodnymi funkcjami Twojego auta. Dzięki nim możesz włączyć lub wyłączyć oraz dowolnie regulować ogrzewanie, klimatyzację i oświetlenie czy też zamknąć lub otworzyć pojazd. Ich funkcjonalność zachwyciła już setki klientów. Poznaj szczegóły dostępnych propozycji!

Proponowane produkty bardzo często potocznie nazywane są komputerem, ponieważ podobnie jak i właściwe urządzenia, pozwalają na jednoczesne zarządzenia dziesiątkami różnorodnych procesów. Wśród nich znalazł się między innymi sterownik ogrzewania, który jest szczególnie doceniany przez kierowców w trakcie zimy. Dzięki urządzeniu możesz całkowicie kontrolować jego pracę - zwiększyć lub zmniejszyć moc, skierować na dowolną stronę czy też po prostu wyłączyć. Wygoda i funkcjonalność, którą zapewnia, z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

sterownik oświetlenia


Pozostałe marki:

sterownik ogrzewania

Postaw na niezawodność i wybierz sterowniki samochodowe dostępne w AS AUTO

W naszej ofercie znajdziesz także sterownik centralnego zamka, który umożliwia zamknięcie lub otwarcie samochodu w dowolnym momencie. Podobnie jak i pozostałe nasze propozycje jest on dostępny w wielu różnorodnych wersjach, które wyprodukowano specjalnie z myślą o konkretnych markach samochodowych. Każdy z pojazdów posiada specyficzne wymagania, dlatego też w naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć produktów dedykowanych takich autom jak Nissan, KIA, Mercedes-Benz, AUDI, Ford, Toyota czy wielu innym najpopularniejszym pojazdom.

W AS AUTO stawiamy przede wszystkim na niezawodność oferowanych produktów, bo to właśnie ona jest gwarancją Twojego komfortu i codziennego bezpieczeństwa. Zarówno sterownik klimatyzacji, jak i pozostałe jego rodzaje to elementy, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów. Docenili nie tylko ich najwyższą jakość i funkcjonalność, ale także bardzo niską cenę. W naszym sklepie masz możliwość zakupu najlepszych części zamiennych w cenie, która w znaczący sposób nie obciążą Twojego domowego budżetu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.