Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Klimatyzacja
  7. chevron_right
  8. Sterownik

Sterownik

Sterownik odpowiedzialny za prawidłowe działanie klimatyzacji

Sterownik klimatyzacji znajduje się zarówno w pojazdach wyposażonych w klimatyzację manualną, jak i automatyczną. Jednak jego budowa i zakres działania wyglądają inaczej. Oczywiście w urządzeniach sterowanych ręcznie, zastosowane rozwiązania są prostsze. Natomiast nowoczesne samochody, które posiadają w standardzie klimatyzację automatyczną posiadają mechanizm dużo bardziej zaawansowany technologicznie. W drugim przypadku, jeżeli pojawiają się jakiekolwiek nieprawidłowości są one zapisywane w pamięci urządzenia. Podczas kontroli klimatyzacji w warsztacie samochodowym istotne jest to, że sterownik na bieżąco odczytuje każdy z parametrów pracy klimatyzacji, w tym temperaturę i ciśnienie w obwodach.

sterownik od klimatyzacji


Pozostałe marki:

sterownik klimatyzacji

Sterownik klimatyzacji kupiony w naszym sklepie

W momencie, kiedy klimatyzacja zaczyna działać nieprawidłowo lub nie da się jej uruchomić, szuka się przyczyny awarii i sprawdza wszystkie części. Jeżeli okazuje się, że czynnik chłodniczy ma odpowiednie stężenie i ciśnienie, a pomimo to sprężarka nie chce się uruchomić, podejrzenie powinno paść właśnie na sterownik klimatyzacji. Wadliwa praca sterownika uniemożliwia korzystanie z klimatyzacji, dlatego ważne jest, by był on dobrany pod kątem danego samochodu. Jedynie w ten sposób można sobie zagwarantować, że układ chłodzenia będzie działał tak sprawnie, jak powinien.

Nasza firma oferuje wysokiej klasy wyposażenie warsztatów samochodowych, także tych, które zajmują się montażem i serwisowaniem klimatyzacji. Patrząc na to, jak powszechna staje się elektronika, wśród sprzedawanych produktów znajduje się też sterownik klimatyzacji. Włączając poszczególne elementy do naszego asortymentu, dbamy o to, by spełniały wszystkie normy i posiadały stosowne certyfikaty. Dlatego też części do klimatyzacji sprowadzamy od producentów, którzy mogą pochwalić się doskonałym procesem produkcyjnym, a ich wyroby cieszą się pozytywnymi opiniami klientów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.