Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Mocowanie kolumny amortyzatora

Mocowanie kolumny amortyzatora

Oryginalne, solidne części do układu zawieszenia – mocowanie amortyzatora

Mocowanie amortyzatora odbywa się na przedniej lub tylnej osi pojazdu. Są to części wykonane z gumowych i metalowych materiałów, na które składają się: łożyska, uszczelki gumowe, uszczelki olejowe oraz podkładka mocowania górnego. Ten podzespół amortyzatora z czasem ulega zużyciu – korozji lub pęknięciu. Głównymi przyczynami są wilgoć, działanie wysokich temperatur i jazda po nierównych nawierzchniach. Uszkodzenie części mocowania można rozpoznać po pogorszeniu stabilności i tłumienia drgań, zmniejszonej przyczepności do podłoża oraz szybszemu ścieraniu się kół. W sklepie As części kupisz elementy składające się na ten podzespół amortyzatora – zapewniamy produkty wysokiej jakości, prosto od dystrybutora.

W sklepie internetowym As części kupisz trwałe, wydajne elementy układu zawieszenia.

mocowanie kolumny amortyzatora


Pozostałe marki:

poduszka kolumny amortyzatora

Mocowanie kolumny amortyzatora – wysokiej jakości, solidne części

Poduszka kolumny amortyzatora odpowiadająca za redukcję wibracji i drgań generowanych przez zawieszenie jest dostępne w bardzo korzystnej ofercie cenowej. Posiadamy modele, które są dedykowane do konkretnych marek samochodowych. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz nowe części układu zawieszenia, które pomogą Ci zachować bezpieczeństwo i komfort, nawet podczas jazdy po wyboistych, nierównych powierzchniach.

Zestaw naprawczy mocowania amortyzatora, który posiadamy w naszym sklepie, to model dedykowany do przednich i tylnych osi pojazdu. Umożliwia sprawną wymianę zużytych części, bez potrzeby demontażu całego układu. Mocowanie amortyzatora to gumowe i metalowe części, które z czasem ulegają zużyciu. Uszkodzone elementy podzespołu amortyzatora należy szybko wymienić, ponieważ ich niepoprawne działanie może skutkować obniżeniem trakcji pojazdu oraz utratą stabilności. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości, zamienne części w bardzo dobrej cenie – sprawdź nasz asortyment i wybierz części pasujące do Twojego pojazdu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.