Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Osprzet elektryczny silnika

Osprzęt elektryczny silnika

Precyzyjne pomiary stanu silnika

Osprzęt elektryczny silnika pozwala na odbieranie informacji o tym, co dzieje się pod maską samochodu. Jego prawidłowe działanie zapewnia kierowcom rozpoznanie tego, czy wszystkie elementy układu napędowego działają w sposób odpowiedni. Wczesne wykrycie awarii, które zapewnia nam sprawnie działający system elektroniczny, pozwala na podjęcie szybkiej reakcji. Tylko natychmiastowa naprawa może uchronić kolejne części przed zepsuciem. W naszym sklepie znajdą Państwo solidne części, które znacząco zwiększą poziom bezpieczeństwa podczas jazdy, zasygnalizują każdy niepokojący symptom oraz szczegółowo poinformują o tym, jaki jest aktualny stan elementów napędowych samochodu. W ofercie posiadamy takie rozwiązania jak sonda lambda, przepływomierz, świece żarowe oraz czujniki temperatury płynu chłodzącego, temperatury oleju, temperatury powietrza dolotowego i spalania stukowego.

osprzęt elektryczny silnika


Pozostałe marki:

czujnik temperatury płynu chłodzącego

Osprzęt elektryczny silnika

Na osprzęt elektryczny silnika składa się wiele istotnych elementów, jednym z nich jest czujnik wałka rozrządu. Jego działanie polega na przekazywaniu do komputera informacji na temat tego, w jakim miejscu znajdują się elementy zespołu korbowego. Jest to bardzo istotna kwestia, dzięki której możliwe staje się dokładne obliczenie momentu zapłonowego, a także wytrysku paliwa. Nieprawidłowe działanie tej części może doprowadzić do całkowitego unieruchomienia silnika, dlatego też dla bezpieczeństwa jazdy zaleca się jak najszybszą wymianę uszkodzonej części. U nas znajdą Państwo profesjonalne podzespoły elektryczne do silnika, które zapewnią długą i bezproblemową eksploatację.

Istotną częścią montowaną w silnikach jest również czujnik temperatury cieczy. Jego głównym zadaniem jest obserwowanie, w jakim stanie jest płyn chłodniczy oraz przekazywanie tych informacji do komputera. Jest to bardzo istotna kwestia, która umożliwia sprawną pracę kolejnych, powiązanych z układem napędowym części. Informacje o stanie płynu pomagają bowiem w wyliczeniu momentu zapłonowego oraz ustaleniu dokładnych parametrów prędkości silnika. Element ten może w po pewnym czasie ulec zużyciu, w naszym sklepie znajdą Państwo nowe, oryginalne modele dedykowane do konkretnych samochodów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.