Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Wzmocnienie krzyżowe zawieszenia/podpora wahacza poprzeczneg

Wzmocnienie krzyżowe zawieszenia/podpora wahacza poprzecznego

Szeroki wybór profesjonalnych części i akcesoriów do popularnych modeli samochodów

W sklepie internetowym As części znajdziesz solidne, oryginalne produkty, które sprowadzamy od renomowanych, najlepszych producentów. Nasza oferta to części samochodowe dla popularnych marek samochodów. U nas znajdziesz wyposażenie dla takich pojazdów, jak: Opel, Renault, Ford, Fiat, BMW, Mazda, Audi, Seat, Skoda oraz wielu innych. Oferujemy części do zawieszenia – tuleje wahacza, wzmocnienie krzyżowe zawieszenia, drążki kierownicze, osie, piasty, zwrotnice, tarcze kotwiczne, gotowe zestawy naprawcze oraz wiele innych trwałych i solidnych elementów.

Oferujemy Ci nowe części do układu jezdnego, które zwiększą bezpieczeństwo i komfort jazdy.

wzmocnienie krzyżowe zawieszenia


Pozostałe marki:

podpora wahacza poprzecznego

Wzmocnienie krzyżowe zawieszenia oraz wiele innych solidnych części

Podpora wahacza poprzecznego zbudowana z trwałych, wysokojakościowych materiałów to element, który łączy ze sobą ruchome, obrotowe części układu. Jej zadaniem jest skuteczna redukcja drgań powstałych na skutek wprawienia pojazdu w ruch. Ze względu na charakter pracy część ta ulega stopniowej eksploatacji – gumowe części zaczynają pękać, zaś elementy wytworzone z metalu z czasem zaczynają rdzewieć. Wymiana uszkodzonego elementu jest niezbędna do prawidłowej pracy reszty, zespolonych ze sobą części. W naszym sklepie znajdziesz nowe, wysokiej jakości modele, dopasowane do konkretnych marek pojazdów.

Sprawdź nasz szeroki asortyment i wybierz wzmocnienie krzyżowe zawieszenia oraz wiele innych solidnych elementów układu jezdnego, które są dedykowane do określonych modeli samochodów. Posiadamy także zewnętrzne i wewnętrzne tuleje wahacza poprzecznego, które zapewnią Ci skuteczną redukcję drgań oraz wzmocnią stabilność auta, co z kolei przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – zapewniamy bardzo dobre, atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówienia.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.