Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Ogrzewanie / wentylacja
  7. chevron_right
  8. Przewody elastyczne / przewody sztywne

Przewody elastyczne / przewody sztywne

Wysoka jakość w świetnej cenie

Zasadę "lepiej zapobiegać niż leczyć" w przypadku samochodów należy traktować bardzo poważnie. Dotyczy to zwłaszcza elementów układu hamulcowego i zawieszenia. W każdym przypadku awaria, która - niekoniecznie, daje o sobie znać wcześniej - może być przyczyną utraty panowania nad pojazdem. Dlatego w naszej ofercie dostępne są przewody nowe, obsługujące zawieszenie większości marek samochodowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

W typowym układzie hamulcowym występują dwa rodzaje przewodów. Jednym z nich są przewody elastyczne do nagrzewnicy, które stosowane są w okolicach zawieszenia. Tam są poddawane nieustannemu wyginaniu, za sprawą pracy amortyzatorów i sprężyn. Nie są długie i zwykle mierzą ok. 30–40 cm. Aby zapewnić im odpowiednią elastyczność wykonane są zwykle z gumy.

elastyczne przewody do nagrzewnicy


Pozostałe marki:

sztywne przewody do nagrzewnicy

Przewody sztywne do nagrzewnicy - wytrzymałość i odporność na wysoki temperatury

W codziennej jeździe w samochodzie, materiał ten w zupełności się sprawdza. W autach wyczynowych hamulce są obciążone znacznie bardziej i częściej. Dlatego w naszym sklepie online oferujemy ich szeroki zakres – niskie ceny, nowe części i gwarancja najwyższej jakości.

Przewody sztywne do nagrzewnicy znajdują się we wnętrzu pojazdu, miejscach niewidocznych dla pasażerów często ukrytych gdzieś w podwoziu. Wykonane są one ze stalowych lub miedzianych rurek, pokryte zazwyczaj oplotem z tworzywa sztucznego. Takie wykonanie zapewnia im wytrzymałość na wysokie temperatury oraz ciśnienia płynu hamulcowego. W asczesci.pl odnajdziesz przewody sztywne gotowe do założenia, które posiadają wykonane odpowiednie zakucia rurki. Posiadają także właściwe końcówki w odpowiednim rozmiarze i typie gwintu oraz odpowiednio dopasowaną długość. Każdy przewód w zestawie ma oznaczoną swoją lokalizację, aby jak najbardziej ułatwić montaż.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.