Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Marki samochodów

Układy regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach

Skuteczne zmniejszenie stopnia zanieczyszczeń

Układy regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach umożliwia znaczące zmniejszenie powstałych w silniku samochodu szkodliwych zanieczyszczeń. System ten ma wpływ na powstającą mieszaninę paliwowo-powietrzną, obniża temperaturę spalania oraz pomaga w utlenieniu osadzonych w spalinach węglowodorów, które nie zostały spalone. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie niezbędne części, które odpowiadają za prawidłowe przeprowadzenie tego procesu – zawory cyrkulacji egr, chłodnice, zawory sterujące wydechem oraz konwertery ciśnienia. Wszystkie produkty są dedykowane do konkretnych modeli aut, a ich wysoka jakość to gwarancja niezawodności oraz płynnej, bezpiecznej jazdy.

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć profesjonalne części samochodowe, które są sprowadzane wyłącznie od renomowanych producentów. Chłodnica recyrkulacji spalin jest jednym z najważniejszych elementów w całym układzie odpowiedzialnym za regulację emisji spalin. Jest ona zbudowana z trwałych, odpornych na uszkodzenia metalowych części.

zawór egr

Wybierz markę:

Pozostałe marki:

układy regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach

Zawór EGR

Wraz z pracą silnika rozpoczyna się przepływ gazów, które są ochładzane, dzięki czemu zmniejszają swoją objętość. Następnie są one ponownie przeprowadzane do komór spalania. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne elementy, które zapewnią trwałość i wysoką odporność na uszkodzenia.

Zawór egr, czyli recyrkulacji gazów wylotowych, to element silnika, który odpowiada za ochłodzenie temperatury w komorze spalania oraz znaczne opóźnienie całego procesu, co daje efekt znaczącego obniżenia emisji szkodliwych związków chemicznych. Jego zamontowanie w silniku pozwala na manipulowanie spalinami, które powracają do wnętrza silnika. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć różnorodne warianty, dostosowane do konkretnych marek samochodów. Posiadamy pneumatyczne oraz elektryczne modele, wykonane w wysoce precyzyjny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.