Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Klimatyzacja
  7. chevron_right
  8. Czujniki

Czujniki

Bezawaryjne czujniki w konkurencyjnych cenach

Jest cały szereg usterek, jakie mogą mieć miejsce w przypadku klimatyzacji samochodowej. Podobnie różne mogą być ich przyczyny. Awariom ulegają m.in. czujnik klimatyzacji albo sprężarka. Jeżeli mamy do czynienia z dmuchaniem powietrza zimnego i ciepłego z dwóch nawiewów, już na wstępie podejrzewać trzeba uszkodzenie w obrębie czujnika. Nie można tego lekceważyć, ponieważ prawidłowe działanie układy chłodzącego możliwe jest tylko wtedy, kiedy prawidłowo działa obieg czynnika chłodzącego.

Dobra wydajność chłodzenia jest możliwa wtedy, kiedy czujniki klimatyzacji wysyłają sygnały na temat temperatury, która jest na zewnątrz i wewnątrz pojazdu, a także ciśnienia czynnika chłodniczego. To na tej podstawie zmienia się objętość tłoczonego czynnika. Zapewnienie tego nie jest jedynym zadaniem tego urządzenia. Jego prawidłowe działanie oznacza też zabezpieczenie przed uszkodzeniami, co wpływa na żywotność całego układu.

czujnik klimatyzacji


Pozostałe marki:

czujniki klimatyzacji

Czujniki klimatyzacji z naszej oferty

Mechanicy, którzy chcą się podjąć naprawy klimatyzacji, muszą sobie zdawać sprawę z tego, jak jest ona zbudowana i na jakich działa zasadach. Na przestrzeni lat nie tylko rośnie zaawansowanie technologiczne samochodów, ale także wszystkich ich podzespołów. Ich kontrola odbywa się za pośrednictwem wspomnianych sterowników. Właśnie z tego powodu czujniki klimatyzacji stanowią tak istotną część całego urządzenia.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne elementy, które mogą ulec usterkom. Każdy czujnik klimatyzacji sprzedawany przez nas, to gwarancja najwyższej jakości. Wśród naszych klientów są zarówno osoby prywatne, jak i renomowane warsztaty, które regularnie naprawiają klimatyzację. Zaletą podjęcia współpracy właśnie z nami jest także konkurencyjność oferowanych cen. Gwarantujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy oraz szybką dostawę zamówionych części.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.