Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. Zawieszenie resora piórowego

Zawieszenie resora piórowego

Najlepsze części samochodowe i ogromny wybór modeli – sklep As części

Zawieszenie resora piórowego jest mniej popularnym rodzajem zawieszenia, jednak nadal jest ono wykorzystywane w niektórych modelach samochodów. Jego konstrukcja jest dosyć prosta i łatwa w montażu – składa się z płaskowników wykonanych ze stali sprężynowej, która odznacza się dużą wytrzymałością. Z tego też powodu system ten jest zazwyczaj spotykany w samochodach dostawczych, które wykorzystują to zawieszenie na tylnej osi, gdzie obciążenie jest zdecydowanie większe. Kompaktowa budowa pozwala na zaoszczędzenie miejsca. To, co wyróżnia resory to także lekka waga.

W naszym sklepie znajdziesz zawieszenie resora piórowego dedykowane do różnych modeli samochodów. System ten jest montowany równolegle do wzdłużnej osi pojazdu – ze względu na lekką i kompaktową konstrukcję płaskowników cała konstrukcja zajmuje niewiele miejsca.

zawieszenie resora piórowego


Pozostałe marki:

zawieszenia resora piórowego

Zawieszenie resora piórowego – szeroki wybór części samochodowych

Opaski ściągające oraz śruby łączą ze sobą płaskowniki, których długość zmienia się proporcjonalnie do pozycji ich ułożenia – pierwsze, główne pióro jest najdłuższe, zaś każde następne skraca się o kilka centymetrów. Lekko wygięty kształt zapewnia redukcję drgań i wstrząsów na wyboistych drogach.

Zawieszenie resora piórowego mocowane do nadwozia pojazdu na tylną oś pozwalają na znaczne zaoszczędzenie miejsca w bagażniku – modele te charakteryzują się lekką konstrukcją o stosunkowo niewielkich rozmiarach. To, co zdecydowanie wyróżnia je spośród innych rozwiązań, np. sprężyn w zawieszeniu pneumatycznym, to przede wszystkim zwiększona wytrzymałość. W naszym sklepie kupisz zestaw części do zawieszenia piórowego, dedykowany do konkretnych modeli i marek samochodów. Sprawdź naszą ofertę – posiadamy bardzo dobre ceny i zapewniamy szybką wysyłkę zamówionych towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.