Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Moduł chłodzący

Moduł chłodzący

Moduł chłodzący

W ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części znajduje się szeroki wybór produktów, które pozwolą Państwu utrzymać samochód w idealnym stanie. Z nami zatroszczą się Państwo o układ chłodzący – jego rolą jest utrzymywanie optymalnej temperatury silnika. W naszym asortymencie znajdują się m.in. moduł chłodzący, części do chłodzenia powietrzem, wentylatory chłodnicy, korki chłodnicy, zbiorniczki wyrównawcze płynu chłodzącego, śruby odpowietrznika i wiele innych, a także narzędzia, dzięki którym możliwy jest profesjonalny montaż i utrzymanie poszczególnych części układu chłodzącego w dobrym stanie.

W As Auto Części staramy się niezawodnie dobierać części zamienne, aby w stu procentach spełniały Państwa oczekiwania. Naszym celem jest maksymalne zadowolenie klientów – chcemy, aby byli Państwo zadowoleni ze zrobionych u nas zakupów i usatysfakcjonowani stanem sprzedawanych przez nas narzędzi i części samochodowych.

moduł chłodzący


Pozostałe marki:

moduł chłodzący

Moduł chłodzący na miarę Państwa potrzeb

Działamy w branży już od dziewięciu lat i od tego czasu wciąż korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby zapewnić Państwu pełen zakres usług na najwyższym poziomie. Mogą Państwo liczyć fachowe doradztwo (jesteśmy dostępni pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988), szeroki asortyment naszym sklepie internetowym, bardzo konkurencyjne ceny oraz ekspresową wysyłkę zamówionych u nas towarów.

W naszej ofercie znajdą Państwo moduł chłodzący w wersji z osuszaczem, ramą wentylatora chłodnicy, kondensatorem i chłodnicą. W As Auto Części wiemy, że jednym z najważniejszych podzespołów samochodu jest układ chłodzący. To on gwarantuje odpowiednią temperaturę silnika, stanowiąc jeden z kluczowych elementów utrzymujących auto w idealnym stanie technicznym. Układ chłodzący jest zarazem jednym z najbardziej awaryjnych elementów pojazdu, aby więc zapewnić jego pełną eksploatację i bezawaryjność, warto zaopatrzyć się w profesjonalne części zamienne i narzędzia. To one zagwarantują efektywne korzystanie z samochodu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.