Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Ogrzewanie / wentylacja
  7. chevron_right
  8. Podgrzewanie wstepne plynu chlodzacego

Podgrzewanie wstępne płynu chłodzącego

Podgrzewanie wstępne płynu chłodzącego - uniwersalność zastosowania

Przepływowy podgrzewacz płynu chłodniczego znajduje zastosowanie jako wspomagacz dla fabrycznego ogrzewania samochodowego. Jest to podzespół, który umożliwia dodatkowe dogrzanie płynu chłodniczego. Zamontowany w obiegu płynu przed nagrzewnicą, spowoduje szybsze jej ogrzanie i oddanie cieplejszego powietrza do kabiny.

Od dziś możesz mieć nowy przepływowy podgrzewacz w swoim samochodzie! Jakie są korzyści takiego rozwiązania? Dzięki temu, że podgrzewanie wstępne płynu chłodzącego wykorzystuje fabryczny układ ogrzewania pojazdu, nie ma potrzeby instalacji w kabinie, dodatkowych urządzeń typu: nagrzewnice, wentylatory, dmuchawy, które zabierają miejsce oraz obniżają komfort użytkowania samochodu. Dodatkowo takie urządzenia wymagają podłączenia do prądu, zajmują gniazda zapalniczek, występuje także potrzeba prowadzenia przewodów elektrycznych, w obrębie deski rozdzielczej. Chcecie poczuć dodatkowe ciepło w Waszym samochodzie? Wyższy komfort, a tym samym wygodę użytkowania? W takim razie zapraszamy na asczesci.pl

podgrzewanie wstępne płynu chłodzącego


Pozostałe marki:

świece żarowe

Świece żarowe - proekologiczne rozwiązanie w Twoim samochodzie

Świece żarowe to urządzenia, które stosowane są w silnikach wysokosprężynowych i modelarskich. To nic innego, jak wbudowana w ścianę głowicy grzałka. Element grzejny znajduje się we wnętrzu kolektora ssącego. Wskutek przepływu prądu z akumulatora, spirala nagrzewa się i oddaje ciepło zasysanemu powietrzu.

Urządzenie to służy ułatwieniu rozruchu jednostki napędowej, zwłaszcza w niskich temperaturach i stabilizacji wolnych obrotów pracy silnika. Ich użycie ma także swoje proekologiczne wartości - zmniejsza bowiem emisję szkodliwych składników spalin podczas rozruchu zimnego silnika. W asczesci.pl odnajdziesz wybór świec dostosowanych do różnych modeli silników, zarówno pod kątem właściwości cieplnych, czasu nagrzewania, a także napięcia pracy.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.